J? 16 FAMILIEBERICHTEN Jf J? Jf Jenny Lobbezoo-Lobbezoo Marinus Mol OVERLEDEN Petra Roon Petra de Jonge-Roon Madelein Lampert Abraham van de Vrie Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende %on, hoe ik was toen ik alles nog kon Een leven gekenmerkt door doorzettingsvermogen, optimisme en levenslust. Desondanks waren er diverse moeizame periodes. Zeer bedroefd, maar de mooie herinneringen koesterend, hebben wij afscheid moeten nemen van PlETERNELLA ANNETJE ROON - Petra - Lieve vrouw van: Mare de Jonge Moeders en schoonmoeders van: Milan de Jonge en Claudia Hendriks Van Cittersstraat 3,4451 BJ Heinkenszand Petra is in het uitvaartcentrum van Monuta Goes. Op donderdag 9 juli van 19.30 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst zal op later moment in besloten kring plaatsvinden. Petra hield van bloemen. Daarom stellen wij het op prijs als u een bloem voor haar meeneemt. Een bijzonder woord van dank aan dr. Hoek, vanwege gijn bijzondere in^et en betrokkenheid; het CE-team en de longafdeling van het EMC voor de lieve zorg aan Petra. "'t gaet, zoas 't gaet" was haar lijfspreuk, maar voor ons ging het veel te snel. Met alles wat ze in haar had, heeft ze tot het eind gevochten. Helaas won het lichaam van de geest en de moraal. Onze dierbare, dappere en sterke (schoon)zus en tante is op 5 juli overleden. Stellendam: Pa en Ma Roon Zierikzee: Rinus en Emmely Roon Goedereede: Annet en Ewout Tanis Neven en nichten Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Je blijft in onze gedachten Betsy de Jonge-Kaijser Dianne en Peter Justin Pris cilia Eric en Caroline Cornelia Marina (Corrie) van Hoepen-Amperse De kerkenraad van de Protestantse Gemeente Koudekerke heeft met verdriet kennis genomen van het overlijden van Madelein Lampert - van Keulen Dankbaar denken we terug aan het vele werk dat Madelein voor onze kerk en gemeente heeft gedaan. Wij wensen haar familie, kinderen en kleinkind veel sterkte, Gods nabijheid en troost toe. Namens de kerkenraad, Jolanthe Jansen voorzitter Groot is Uw trouw, o Heer We delen u mee dat in de mooie leeftijd van 101 jaar is overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Kees Lobbezoo Wim Lobbezoo Corry Lobbezoo-van der Maas Klein- en achterkleinkinderen Goes, 5 juli 2020 Correspondentieadres: Bathseweg 46 4411 BB Rilland De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 10 juli om 13.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 in Rilland. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats in Rilland. Maar nu, zo zegt de HERE, uw Schepper 'Vrees niet, want ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 431 'Zie, ik heb u in mijn handpalmen gegrift. Jesaja 4916a Opgenomen in heerlijkheid om eeuwig bij Hem te leven, onze vader, opa en overgrootvader in de gezegende leeftijd van 100 jaar. sinds 26 februari 2019 weduwnaar van Maria Mol-Katsman Hans en Wilma Mol-van Velzen, Ella Matjan en Stefan Goes: Ko en Diny Mol-van Ginkel Mark en Gerritje Martine Hans Caroline en Imgard Kloetinge: Piet en Nella Mol-van Mierloo Rozemarijn en Jesse Christie Nisse: Jan en Annemary Mol-Rop Mary-Anne en Lennart Saartje en Ruud Rogier Reinie Goes: Ad Mol Nisse: Albert en Margreet Mol-van der Tempel Maarten Dorothé Nijkerk: Ella en Gerard Ostermeier-Mol Erwin, in liefdevolle herinnering Jessica en Anne-Johan, Zoe en Robin Ronald en Elsemieke, Ruben Heinkenszand, 5 juli 2020 Correspondentieadres 's-Gravenpolderseweg 15,4462 CE Goes De afscheidsdienst en de begrafenis zullen i.v.m. de huidige maatregelen rondom het coronavirus in besloten kring plaatsvinden. De dienst is te volgen op vrijdag 10 juli vanaf 13.30 uur via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' te Goes. Geen bloemen. Wij zijn dankbaar voor zijn liefdevolle verzorging door het personeel van SVRZ Hof Rietzanger te Heinkenszand. -Bram- PM woensdag 8 juli 2020 Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder is vredig ingeslapen. We zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar het gemis zal groot zijn. weduwe van Marinus Cornelis van Hoepen Goes, 9 februari 1928 t Middelburg, 3 juli 2020 Dies en Heieen Karin en Benny Sylvana, Danique Peter t Ted en Jenny Corina en Hans Gionara en Paul, Dani Quinty en lan Michelle Marcel Iris Correspondentieadres: Overloperhof 27 4337 GW Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Afgelopen weekend ontvingen wij het verdrietige bericht dat onze oud-collega is overleden Wij wensen Seline, Wilco, Jens en Jasper veel sterkte en kracht toe. Namens afdeling Interne Geneeskunde ADRZ Goes beiden in liefdevolle herinnering Verdrietig, maar dankbaar dat wij in liefde met hem hebben mogen leven, geven wij kennis van het overlijden van 2 juli 1930 4 juli 2020 Martina van de Vrie-Kaboord Dick en Catrien Bram Rinus Johan en Jacqueline Correspondentieadres: Hof ter Veste 68 4333 HE Middelburg dvdvrie@xs4all.nl In verband met de huidige maatregelen nemen wij afscheid van hem op 10 juli in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44