COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Jf GS Jaantje de Maertelaere - de Putter Adriana Gerda Helena Ongenae-Verstahie OVERLEDEN Riet Goense - Vermue Leendert Jan Jasperse -Leen Veere t Veere 22 september 1929 30 juni 2020 Jaantje de Maertelaere rinn mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden tarnen. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en dochter 25 november 1956 Sluiskil 2 juli 2020 Terneuzen Terneuzen: Willy de Maertelaere Oisterwijk: Danielle en Gijs van der Aa-de Maertelaere Stijn Eline Berlicum: Monique en Bart van den Brand-de Maertelaere Sam Julia Sluiskil: M. de Putter in herinnering M. de Putter-van Mourik Zuiderparklaan 1 4532 LS Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden onze lieve oma weduwe van Eugène Ongenae Hoofdplaat, 19 november 1935 f Terneuzen, 3 juli 2020 Trudy Ton De poezen Correspondentieadres: Trudy Suijkerbuijk Lippe Biesterfeldstraat 5-4a, 6824 LG Arnhem De afscheidsdienst van oma, waarvoor wij u uitnodigen zal plaatsvinden op zaterdag 11 juli 2020 om 13.00 uur in crematorium Monuta Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Vooraf is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium om met elkaar herinneringen op te halen. X* Met veel verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante We wensen de familie heel veel sterkte toe. Familie Goense Neven en nichten Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve Marie Toomey-Pijcke Betty Zijp-Toomey en Cor Zijp Tamara Brunke Correspondentieadres: van Bourgondiëlaan 28 4351 NS Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. pzc.nl/familieberichten Te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze zus en schoonzus. We gaan je missen. Ma de Putter Meeuwis Janske en Oscar Aaldert en Gemma Maarten en Helga Riet en Johnny Joke en Peter Kees Jan en Heieen Ben en Thérèse Jeannette en Eric Gilco neven en nichten mensenlinq.nl maandag 6 juli 2020 ZV SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46