FAMILIEBERICHTEN 13 Adrie Zwigtman J? stille bij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 Jaantje de Maertelaere - de Putter Adriana Gerda Helena Ongenae-Verstaete OVERIGE BERICHTEN Magdalena Mathilda Maria van de Ven - Polderman Lenie Het leven is als een kaars. Zij brandde langzaam op. En plotseling was de vlam gedoofd. Lenie vd Ven Lieve Lenie, je was een fijne zus, schoonzus, tante en oud tante. we gaan je heel erg missen. Mattie en Eric Henken. Nienke en Rutger Roos en Tim. Krijn en Sanne. Jorrien en Hilbert Tess en Siem. Na een arbeidzaam leven dat in het teken stond van klaarstaan voor anderen is van ons heengegaan weduwnaar van Jopie Zwigtman-Korstanje 9 augustus 1935 f29 juni 2020 Nichten en neven Correspondentieadres: Willem Arondeusstraat 80 4333 DB Middelburg Wij hebben in kleine kring afscheid van hem genomen. f N Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en dochter 25 november 1956 Sluiskil 2 juli 2020 Terneuzen Terneuzen: Willy de Maertelaere Oisterwijk: Daniëlle en Gijs van der Aa-de Maertelaere Stijn Eline Berlicum: Monique en Bart van den Brand-de Maertelaere Sam Julia Sluiskil: M. de Putter in herinnering M. de Putter-van Mourik Zuiderparklaan 1 4532 LS Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden onze lieve oma weduwe van Eugène Ongenae Hoofdplaat, 19 november 1935 f Terneuzen, 3 juli 2020 Trudy Ton De poezen Correspondentieadres: Trudy Suijkerbuijk Lippe Biesterfeldstraat 5-4a, 6824 LG Arnhem De afscheidsdienst van oma, waarvoor wij u uitnodigen zal plaatsvinden op zaterdag 11 juli 2020 om 13.00 uur in crematorium Monuta Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Vooraf is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium om met elkaar herinneringen op te halen. Te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze zus en schoonzus. We gaan je missen. Jaantje de Maertelaere Ma de Putter Meeuwis Janske en Oscar Aaldert en Gemma Maarten en Helga Riet en Johnny Joke en Peter Kees Jan en Heieen Ben en Thérèse Jeannette en Eric Gilco neven en nichten Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Lenie van de Ven Wij wensen Jan, Daniëlle en Remy, Sebastiaan en Cathy en kleinkinderen Raquel en Danique, veel sterkte met dit grote verlies. Zoutelande Leendert en Ingrid van de Ven Jeffrey, Renate, Fleur, Rosalie, Amber Youri, Masha, Loïs en Luna Romana, Bas, Gyanni Chiel, Priscilla, Damian Kelly, Jake maandag 6 juli 2020 PM Denk aan mij terug Maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Met optimisme, doorzettingsvermogen en enthousiasme ging je door het leven. Dit was niet genoeg om deze strijd te winnen. Dankbaar en met diepe bewondering voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde vrouw, zorgzame moeder en lieve oma. Vlissingen, 28-08-1948 Middelburg, 03-07-2020 Lid in de Orde van Oranje Nassau Jan van de Ven Danielle en Remy Raquel en Danique Bas en Cathy De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Wachttoren 20,4336 KL Middelburg kracht COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41