12 FAMILIEBERICHTEN Madelein Lampert - van Keulen Madelein Lampert - van Keulen Madelein Lampert - van Keulen IO Elvira Maria Waatjes Corrie van der Pol - de Lange Lieve Madelein Madelein Lampert Madelein Madelein Lampert Bedroefd om haar afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma in de mooie leeftijd van 93 jaar. Corrie kan terugkijken op een mooi, gelukkig leven. Peter van der Pol Anita en Philip Nicole, Dennis en Astrid. Jacky en Nina Kelly en Jurgen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel-Moerzicht voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Yerseke, 3 juli 2020 Correspondentieadres: Damstraat 145 4401 AW Yerseke Corrie is overgebracht naar Kerkelijk Centrum "de Haven", ingang Oude Torenstraat te Yerseke. Daar is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren maandag 6 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal op vrijdag 10 juli in besloten kring plaatsvinden. Zij die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. echtgenote van Gustaaf Camiel Sijnesael f 23 - 03 - 1933 f 02 - 07 - 2020 Biervliet Vlissingen Vlissingen: Lilian en Rob de Jonge-Sijnesael Familie Waatjes Familie Sijnesael Sas van Gent, 2 juli 2020. Corr. Adres: Suze Groeneweglaan 52 4385 KP Vlissingen De afscheidsdienst, waarna begrafenis, zal in besloten kring plaats hebben te Sas van Gent. Onze dank gaat uit naar drs. Deleu, Zorgthuis Sas van Gent en Hospice Ter Reede Vlissingen. maandag 6 juli 2020 PM Waf je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt We zijn erg verdrietig nu we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, dappere dochter, zus en tante vrouw van Jos - in herinnering mama van Seline, Wilco en Jasper oma van Jens We hebben bewondering voor de moedige strijd die ze heeft geleverd om bij ons te blijven. We gaan haar erg missen in onze familiekring Moeder Lein van Keulen Aarnoud en Nel van Keulen Ella en Dirk de Witte Simon en Anja van Keulen Annemarie en Chris van der Weele neven en nichten Koudekerke, 3 juli 2020 Ik ben ik, jij bent jij en samen zijn we wij Nu zijn jullie weer samen Wat ben je de afgelopen jaren moedig en dapper geweest, je bent een groot voorbeeld voor ons. Heel verdrietig maar met enorme bewondering voor haar vechtlust en doorzettingsvermogen hebben wij afscheid moeten nemen van onze trotse en lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jos Lampert 121 april 2018 16 augustus 1963 t 3 juli 2020 Seline en Wilco Jens Jasper Correspondentieadres: Evertsenstraat 28,4371 BE Koudekerke Onze moeder is thuis in haar vertrouwde omgeving waar afscheid van haar genomen kan worden op afspraak. De herdenkingsdienst wordt gehouden op donderdag 9 juli om 11.00 uur. In verband met de coronamaatregelen kunt u de afscheidsdienst volgen op www.kerkdienstgemist.nl PKN Koudekerke. Aansluitend om 12.00 uur brengen wij Madelein naar de begraafplaats aan de Biggekerksestraat in Koudekerke. U bent welkom om hierbij aanwezig te zijn. Wij vinden het mooi als u een bloem mee wilt nemen voor haar. Na de begrafenis is er gelegenheid om ons tijdens de laatste groet te condoleren op de begraafplaats. We willen de maatschap Interne Geneeskunde van het ADRZ, Huisartsenpraktijk Koudekerke en Zorgstroom team Veere-Zuid ontzettend bedanken voor de liefdevolle zorg. Music was my first love And it will be my last Je vriendschap Je vrolijkheid Je warmte Je blijft altijd in ons hart Wij wensen Seline Wilco en Jens, Jasper en verdere familie heel veel sterkte toe. Rob, Hanneke, Wim, Hanneke, Emile, Els, Martin, Monique, Ellen Verdrietig, maar vol bewondering voor haar moed en doorzettingsvermogen, zijn wij door het overlijden van Seline, Wilco, Jens en Jasper, we zullen er voor jullie zijn Jo en Carla Duvivier Evert en Ramona, Anne en Mare Robbert en Jason Wij wensen Jasper, Seline, Wilco en Jens veel sterkte toe bij het verlies van hun lieve moeder, schoonmoeder en oma Wij denken aan jullie. Yorben en Kelly Martin en Kim Richard Jaimy en Maaike Guido en Marlis Dig Heel verdrietig zijn wij dat we onze schoondochter, schoonzus en tante nu moeten missen. We hebben veel bewondering voor haar hoe ze de afgelopen jaren heeft geknokt tegen haar slopende ziekte. En hoe ze tot het laatste toe de regie in eigen handen heeft gehouden. Suus Lampert - Verhage Piet Lampert (in liefdevolle herinnering) Nel Lampert Piet van Belzen (in liefdevolle herinnering) Wim Brouwer Piet Lampert Addy Lampert - Vos Jos Lampert (in liefdevolle herinnering) Ellen Lampert neven en nichten Afgelopen vrijdag ontvingen wij het verdrietige bericht dat is overleden ons lid Zij was meer dan 45 jaar muzikant in onze vereniging en heeft veel voor ons betekend. We zullen haar missen. Wij wensen haar kinderen, onze mede muzikanten, Seline, Jasper en Wilco en verdere familie veel sterkte en kracht toe. Harmonie Voorwaarts Koudekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40