Piet en Riet de Jonge 60 jaar getrouwd FAMILIEBERICHTEN 11 Maria Cornelia Goense-Vermue Marina Jacoba Ista - van Popering Maaike Maaike Ista Leendert Jan Jasperse 7^JUBILEUM OVERLEDEN -Leen- Mieke van Laarhoven-Heeren Lian Tissink maandag 6 juli 2020 Van harte gefeliciteerd van jullie kinderen en kleinkinderen Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het te vechten, bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moe gestreden, uit ons midden weggegleden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma - Marietje - in de leeftijd van 82 jaar. Ovezande: Martien Goense Jan Goense (in liefdevolle herinnering) Ovezande: Jeanet en André Traas - Goense Romy Meike en Philip 4 juli 2020 Correspondentieadres Strobbelhoekstraat 20,4441 BE Ovezande Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 8 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Riet Goense - Vermue We wensen de familie heel veel sterkte toe. Familie Goense Neven en nichten Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, dochter, schoondochter, onze zus en schoonzus ~Maaike~ 10 juni 1963 t 3 juli 2020 Adrie Roy t C. van Popering P.A. van Popering- Geluk t Petra en Sjenny Ronald en Willemijn A.L. Ista t J. Ista-Both Wim t Janet en Peter Anton en Aline Erwin en Diana Neven en nichten En verdere familie De heer A. Ista Korenbloemstraat 7 4307 BX Oosterland Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Van iemand houden is makkelijk. Iemand missen is moeilijk. Maar iemand vergeten is onmogelijk. Met veel liefde en mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve dochter, onze zus en schoonzus C. van Popering P.A. van Popering-Geluk in liefdevolle herinnering Petra en Sjenny Ronald en Willemijn Lars, Julian, Max Oosterland, 3 juli 2020 Uit ons oog maar nooit uit ons hart... Stil en verdrietig laten wij u weten dat plotseling onze lieve schoonzus is overleden Wim (in liefdevolle herinnering) Janet en Peter Anton en Aline Erwin en Diana Neven en nichten Wij wensen Adrie heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Wij zullen er voor hem zijn in deze moeilijke tijd. Oosterland, 3 juli 2020 Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve Veere t Veere 22 september 1929 30 juni 2020 Marie Toomey-Pijcke Betty Zijp-Toomey en Cor Zijp Tamara Brunke Correspondentieadres: van Bourgondiëlaan 28 4351 NS Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Eindelijk rust... Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, ma en oma echtgenote van Frans van Laarhoven Zij overleed in de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: Frans Middelburg: Ricardo Middelburg: Manuel en Vera Dilano Lizandro Braven 2 juli 2020 Tappershofstraat 4,4337 VL Middelburg De crematie vindt in stilte plaats. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Mieke van Laarhoven - Heeren Karei en Marian Lia en Fred Erik en Margreet Neven en nichten Tot ons verdriet ontvingen wij het droeve bericht van het veel te jong overlijden van onze lieve nicht Je blijft in onze gedachten 2 juli 2020 ooms, tantes nichten en neven Familie Tissink PM i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 39