FAMILIEBERICHTEN 17 Lian Tissink Pieternella van Kranenburg - Boogaard Lian Lian Lian Tissink c zaterdag 4 juli 2020 PM Zelfs vindt de mus een huis, o HEER' Psalm 84 vers 2 berijmd Een leven vol van in zorg gegeven liefde. Bescheiden, stil en moedig haar weg gaand in oprechtheid is onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder gegaan naar de plaats waar zij mag kennen en gekend is. sinds 21 juni 2003 weduwe van Jacob van Kranenburg Middelburg, 29 oktober 1933 Houten, 2 juli 2020 Driebergen Arie van Kranenburg Marga van Kranenburg - van Baaren Eline, Marina en Jan, Tineke en Dick, Jaco en Hanneke, Marleen, Aron en Linda Houten Didi van Kranenburg Carilene en Jeroen, Ingemarij en Jelle, Wendelmoet en Henk, David en Mirte, Lidewij en Johan, Hester en Matthijs Houten Mark van Kranenburg Janneke van Kranenburg - Paalman Dyan en Hans-Boudewijn, JanJaap en Corianne, Marien en Laura, Nelleke en Joeri, Lieske Kruiningen Moni de Ronde - van Kranenburg Leen de Ronde Franc en Neely Anne, Jaap en Hilde, Simon en Petra, Paul en Jolanda, Sanne en Kevin, Maartje en Max Veenendaal Sandra van Kranenburg Veenendaal Jan van Kranenburg Anja van Kranenburg - Pol Lianne en Hans, Jaap en Annemarie, Steven en Nelline, Wouter en Marieke, Tom en Léa, Martijn Woerden Jeannette Verlaan - van Kranenburg Teunis Verlaan Laurens Kampen Aad van Kranenburg Edith van Kranenburg - Noorland Caroline en Richard, Arie en Maria, Jaap en Tessa, Nelly en Meindert, Jan, Mark, Maarten Veenendaal Heieen van Kranenburg Houten Jaap van Kranenburg Elly van Kranenburg - Mol Nienke en Nico, Heieen en Rick, Marie-Louise en Yorick Houten Hans van Kranenburg Janneke van Kranenburg - Pols Sander en Roelinda, Therese, Ewout en Emma, Matthijs Houten Els Sikkema - van Kranenburg Meindert Sikkema (in herinnering) en achterkleinkinderen De rouwdienst vindt plaats op D.V. dinsdag 7 juli 2020 om 13.00 uur in de Eskol-kerk, Poldermolen 1, 3994 DD Houten. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Begraafplaats Prinses Ireneweg, Prinses Ireneweg 1, 3991 BE Houten. De rouwdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. De dienst kunt u volgen via de link www.eskol-kerk.nl. Wij stellen het op prijs om uw condoleances schriftelijk te mogen ontvangen. Familie Van Kranenburg Dijkhoeve 31 3992 XW Houten Het einde is een nieuw begin 4 december 1959 2 juli 2020 De liefde van mijn leven. Peter 't Zanddorp 8 4335 AJ Middelburg Gezien de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verwacht kwam onverwachts Dag lief... Dag lieve Angélique Hans Meghan Rob Lynn Joey, Haley, V Steve Cynthia Owen A 2 juli 2020 Met veel verdriet geef ik u kennis van het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde nichtje Goes, Rie Sonke Geraakt door het onverwachte en veel te vroege overlijden van ons nichtje Fam. W.J. Sonke Karin en Eef van Es-Sonke Veerle,Stijn Peter en Serana Sonke-Maas Mila, Benjamin, Ruben Petra en John Mol-Sonke Rosalie, Kristof Jeannet en Dick Hamelink- Sonke Mariëlle en Dennis Justin, Lars Rick en Ellen V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45