a a J? Marinus Adriaan Blok Rien Blok Rien Blok Rien Blok Rien 16 FAMILIEBERICHTEN Gerda -Rien- B cwbwra/ IComeZiay (Bap) va*i/ Lvere/ - cie/Jonge/ OVERLEDEN "X Gerritje Cornelia Rosina Boelhouwer-Coesijns 8 oktober 1944 eckt^enotJB/VCLrvLeewvan/LCere/f 24-10-2006 Goes 3-7-1927 Andries van Wittene Dag lieve opa zaterdag 4 juli 2020 PM Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn maatje, onze vader en super-opa 's-Heer Arendskerke, 21 maart 1954 Lewedorp, 1 juli 2020 Nelleke Blok-Koets Ruben Sabine Martijn en Miranda Lise, Tesse, Senn Bastian Hilde Pim, Correspondentieadres: Haringvlietstraat 51,4456 BT Lewedorp Op dinsdag 7 juli van 19.00 uur tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen van Rien en het naaste gezin condoleren op de boerderij, Noord Kraaijertsedijk 2 in 's-Heer Arendskerke. Tijdens het afscheid zullen er collectebussen van ClaraThuis aanwezig zijn. De afscheidsdienst zal, op een later moment, in besloten kring plaatsvinden. Midden uit het volle leven vanuit een druk bestaan is in korte tijd van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Zijn heengaan is een groot gemis in onze familiekring. Kortgene: Oosterwolde: 's-Heer Hendrikskinderen: Wissenkerke: Nieuwdorp: Wageningen: Lewedorp: Ina de Jager-Blok en Loe de Jager Lianne en AukeJan Veenstra-de Jager Marit, Aniek, Jelte Corien en Rob van Eekelen-de Jager Loek, Evi Kees en Arianne de Jager-de Schipper Josephine, Laurens, Noëlle Ad Blok en Marjo Blok-Verbeek Pieter en Nicole Blok-Kim Martine en Niels Boone-Blok Daan Verdrietig, maar wel met mooie herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kapelle: Ria en Eddy Rijn-Koets Geldermalsen: Piet en Heieen Koets-Zwemer Neven en nichten Wat zullen we je missen! Bedroefd ben ik door het overlijden van mijn kameraad Ik wens Nelleke, Ruben, Martijn en Bas veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Rinus Welleman Het is voorbij, maar de mooie herinneringen zullen blijven Bedankt voor je vriendschap en de mooie gezellige fietstochten. Wij wensen Nelleke, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Lewedorp Hans en Marja, Huib en Lucinda, Anniek en Milou Marina Het mooie van herinneringen is, dat niemand ze van je afkan nemen Want ze blijven voor altijd in je gedachten en in je hart Laat nu maar los, wij houden je vast 26 juni 2020 Haar uitvaart hebben we in besloten kring ervaren. Correspondentieadres: Magnoliastraat 32,4431 DL 's-Gravenpolder Enige en algemene kennisgeving Drie dagen voor haar 93e verjaardag hebben met z'n allen afscheid genomen van onze ma, oma, over-oma en over-over oma Wemeldinge, 30-6-2020 Namens de familie B. C. Kools - van Liere Dank aan thuiszorg 'Cederhof voor de liefdevolle zorgen. Correspondentieadres; Maandagstraat 13,6416 BJ Heerlen De begrafenis heeft op 3 juli in besloten kring te Wemeldinge plaatsgevonden. In het bijzijn van zijn kinderen is na een lang en kleurrijk leven, overleden onze lieve, beminnelijke, altijd jeugdige en levenslustige vader, schoonvader, opa en overgrootopa Middelburg 24-05-1932 Vlissingen 24-06-2020 weduwnaar van Willy van Wittene-Stroo 24-11-2006 Sociaal, liefdevol en met vele talenten, verstond hij de kunst altijd te kiezen voor de zonzijde van het bestaan. Zijn kinderen en kleinkinderen betekenden alles voor hem. Voor altijd in ons hart. Ingrid van Wittene Danny van Wittene Rebecca van Wittene Guido Metsers Joris en Fay van Wittene-Den Hartog Junte en Otis Anne van Wittene Michaja Metsers De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Ingrid van Wittene Dorpsstraat 10 4389 TP Ritthem ivwittene@zeelandnet.nl Joris en Fay Junte en Otis Anne Michaja

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44