I J? e V 18 FAMILIEBERICHTEN Pieter Elias Koster "N Jan Platschorre A Nel de Schrijver - Sturm Pieter Koster Pieter Koster Matthijs Abraham Noordhoek - Thijs - DANKBETUIGING Janni Stoutjesdijk - Simpelaar M.J. Paauwe Rinus den Herder B. den Herder - Janse Nelly de Paauw - von Hout Bea van Paemel-Tieleman Linda Koster-Freijser Ir Geraakt zijn wij door het plotselinge overlijden van echtgenoot van Linda, lid van de medezeggenschapsraad en vader van onze leerling Pieter en ex-leerlinge Stephanie We wensen Linda, Stephanie, Pieter en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Leerlingen, personeel, schoolraad en (G).M.R. van Praktijkschool Hulst Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Romeinen 148 Hierbij delen wij u mede dat, na een periode van afnemende levenskracht en een dag vol ademnood, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame pa in de leeftijd van 90 jaar. Familie Noordhoek 1 juli 2020 Hoofdstraat 62,4484 CH Kortgene De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op dinsdag 7 juli om 13.30 uur in de Nicolaaskerk aan de Hoofdstraat te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en broer zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Elly Platschorre Sas van Gent, juli 2020 QjÜiM der QAle^der Wij willen iedereen die, op welke wijze dan ook, zijn medeleven heeft getoond bij het ziek zijn en overlijden van hartelijk bedanken. Namens: Rita en Rinus Gerda Annet en William Klein- en achterkleinkinderen Juli 2020 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en lieve overgrootmoeder willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Arnold van Paemel Nancy en Jos, Cindy en Eric Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 4 juli 2020. zaterdag 4 juli 2020 ZV Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Verdrietig, maar dankbaar voor aL het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Hij overleed op 27 juni 2020 in de leeftijd van 53 jaar. St. Jansteen: Linda Pieter Jr. Hansweert: Stephanie en Johnny Kruiningen: Pieten Ina Koster Edwin en Diane Den Haag: Jeppe, Finne Clinge: Pa Freijser Hulst: Jo en Maryse en kinderen Remke© Lola© Inghelosenberghe 48,4564 DJ St. Jansteen De afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Afgelopen week ontvingen wij het droevige bericht dat op 53 jarige leeftijd is overleden Pieter was het langstzittende lid van onze vereniging, we zullen zijn inzet enorm missen. Wij wensen Linda, Stephanie, Pieter jr en verdere familie alle kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Oranje Comité St. Jansteen Uw belangstelling is voor ons een grote steun na het overlijden van onze lieve moeder, oma en zus Wij zullen haar blijven missen en haar in onze herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Annelies en Martien in liefdevolle herinnering Noor Jaap Arend in liefdevolle herinnering Arend Simpelaar Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Ed de Vries Evelien enjos Mangnus-de Vries en kleinkinderen Hulst, juli 2020 De kaarten en persoonlijke condoleances die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus hebben ons erg gesteund. Onze hartelijke dank daarvoor. Fini en Nicole Manon en felle Peter in herinnering) Suzet en Rob Ineke Riddering - von Hout Peter Riddering in herinnering) Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het overlijden van onze Moeder, Schoonmoeder en Oma betuigen wij onze oprechte dank. Familie Riemens - de Schrijver Oostburg, juli 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137