4 12 FAMILIEBERICHTEN Reginald Peene Reginald Reginald Peene Reginald Peene Reginald Reginald Peene Reginald Hans dinsdag 30 juni 2020 Lieve Reeg, lieve papa, Wat hebje omzettend dapper gevochten en wat zijn we trots op jou. 13 januari 1966-28 juni 2020 Westkapelle Wat doet het pijn om hem nu al te moeten laten gaan. Hij heeft zo hard gevochten om bij ons te kunnen blijven, maar uiteindelijk heeft hij de strijd niet gewonnen. Wat zullen we je enorm missen, we houden voor altijd van je. Marloes, Yeerle, Linde en Sil Noordstraat 2A, 4361BM Westkapelle De dienst in de kerk wordt op donderdag 2 juli in besloten kring gehouden. U kunt deze volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Rond 14:30 uur verlaten we de kerk en nodigen we je van harte uit om vanaf de Markt bij de rouwstoet aan te sluiten om samen naar de begraafplaats te gaan. Na de begrafenis kunt u ons op gepaste afstand in de Moriakerk condoleren, of digitaal via http://www.memori.nl/reginald-peene "'t Is een bijzonder kind, en dat is-ie" Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van Innemend, avontuurlijk, levensgenieter, entertainer, sfeermaker, maar bovenal familieman: onze lieve broer, zwager en oom. We zullen je missen! Bert en Rita Peene Mirna en Kevin, Isabella en Chlanna Stephanie Pieter Jan en Shari Peter en Els Peene Annemieke Jonathan en Corine ValentijnenNina Verdrietig, onwerkelijk is je heengaan. Het leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Zo fijn dat jij erwas. Uren, dagen, maanden, jaren.... Veel üefde en sterkte voor onze lieve Marloes, Veerle, Linde en Sil. Adri en Marianne de Visser Valerie Denny Thijs Daphne Reginald Peene Bedankt voor je enthousiasme tijdens onze Sinterklaasavonden de afgelopen 10 jaar. Rust zacht. Tafelronde 26 Walcheren Ain 't nobody out there as brave as you Dag lieve Reeg, dappere strijder. Wat heb je ongelooflijk hard gevochten. En wat zullen we je missen. Justus en Suzanne Tijl en Jonas Artiest Gangmaker Humor Factor 3 leper Griek .wat gaan we jou ontzettend missen, vriend Giel Rutger Eric Nu je einde is gekomen ben je voor ons nog niet voorbij In herinneringen dromen wij jou er voor altijd hij Wij zijn verdrietig en verslagen nu onze lieve collega, echtgenoot van onze collega Marloes de Visser, vader van Veerle uit V6, Linde uitM4 en Sil is overleden. Hij leeft voort in onze herinnering door zijn spontaniteit, zijn humor, zijn betrokkenheid bij leerlingen, zijn muzikaliteit en de wijze waarop hij zijn talenten gebruikte om mensen met elkaar te verbinden, binnen onze school en daarbuiten. Wij zullen hem verschrikkelijk missen, hij laat een leegte achter in onze school. Wij wensen Marloes, de kinderen en allen die hem dierbaar waren bijzonder veel kracht en sterkte toe. Dat ze zich gesteund weten in onze gedachten en gebeden. Namens personeel en leerlingen, Johan Bomert, afdelingsleider havo bovenbouw CSW Van de Perre Rse Kuijpers, vestigingsdirecteur CSW Van de Perre Frans van der Knaap, directeur-bestuurder CSW Lieve wat zullen we je levenslust en temperament missen. Ook al ben je niet meer bij ons, in ons hart blijven we altijd verbonden. Weet dat we er zullen zijn voor Marloes en de kinderen. RijnaenHan Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Hans Simonse Johan Coppenst Peter en Emmy Coppens Tonny en Carolien Coppens Ronny en Riet Kramer Neven en Nichten Goes 27-06-2020 Alles is vergankelijk behalve mooie herinneringen die gaan altijd met je mee Reginald Peene We zullen je vriendschap missen. We wensen Marloes, Veerle, Linde en Sil veel sterkte toe. De buren: Petra en Adriaan Tanne Jan Westkapelle, 28 juni 2020 Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Jenny en Wim Marian en Gerard Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Reginald Peene vader van Sil uit groep 7 en oud-leerlingen van onze school Veerle en Linde. Wjj wensen de familie en allen die hem nabij zijn veel sterkte en kracht toe. Team, kinderen en ouders van kindcentrum 't Paalhoofd Zoutelande Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve papa en trotse opa (SiMQjt&e Hoofdplaat, 30-03-1942 f Goes, 27-06-2020 Hij leefde vol passie voor zijn gezin en de natuur, waarvoor wij hem in dankbaarheid willen herdenken. Jacqueline Monika en Vernon Erika en Johan Milan, Yelitza Sienna, Elena Noordweg212 4333 GN Middelburg Op vrijdag 3 juli nemen wij in besloten kring afscheid van Hans. PM (uit: Dik Trom)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44