11 "N Bas Goense OVERLEDEN Ellen Hoevenaar - Deug Jan van Eijzeren Jan van Eijzeren Jan van Eijzeren Jan van Eijzeren Jan van Eijzeren Jan van Eijzeren - Sebastiaan - Bas Goense Janna Lena Verburg-Veerhoek Jannie "Goed gedaan, goede en trouwe dienaar... Ga in, in de vreugde van uw Heer." Mattheüs 25:21 dinsdag 30 juni 2020 PM Op 25 juni is onze Lieve zuster de vreugde van onze Heer binnen gegaan. Wij wensen alle familie veel sterkte, troost, wijsheid en Liefde toe. Evangeliegemeente 'De Blinkende Morgenster' te Vlissingen En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop die is op U. Psalm 39:8 Intens verdrietig delen wij u mee, dat op Gods tijd, maar voor ons zo onverwachts uit dit leven is weggenomen, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man en onze zeer geliefde vader en opa echtgenoot van Maria Wilhelmina de Korte in de leeftijd van 57 jaar. Marijke van Eijzeren - de Korte Nienke en Jacco, Nathan, Loïs, Joas, Anna Hanno en Hanna, Juda, Rafael Harmen en Marije, Joan, Thijs, Sem, Hanne Jelmer en Rianne, Eva Mirjam Geerten en Joëlle Inge en Martijn Dat de Heere ons zou willen sterken in dit smartelijk verlies. 26 juni 2020 Jan Vaderstraat 36 4365 BH Meliskerke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst, die wordt gehouden op D.V. donderdag 2 juli om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente van Meliskerke meeluisteren via www.kerkdienstgemist.nl Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk. Geen bloemen Tot onze diepe droefheid werd op het alleronverwachts uit ons midden door de Heere weggenomen onze innig geliefde, zorgzame zoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Marijke van Eijzeren - de Korte in de leeftijd van 57 jaar. Sterke de Heere Marijke met de (klein)kinderen en ons allen in dit zo smartelijke verlies en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Middelburg Joh. van Eijzeren M. van Eijzeren - Janse Sint Laurens Hans en Hanny van Eijzeren - Markussen Uddel Leo en Lianne Wisse - van Eijzeren Middelburg Rudi en Martine de Munck - van Eijzeren (achter)neven en nichten Breeweg 59 4335 AP Middelburg, 26 juni 2020 Psalm 39:8 'En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U.' Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen mijn geliefde schoonzoon en onze zorgzame zwager en oom in de leeftijd van 57 jaar. In hem verliezen we een betrokken, innemende schoonzoon en zwager. Het is ons gebed dat de Heere Marijke met de kinderen en kleinkinderen wil ondersteunen en vertroosten. M. de Korte - de Visser Sas en Marian de Korte - Lassche André en Tinka de Korte - Leene Catrien en Buis Dijke - de Korte Ineke en Ton Schalk - de Korte Lies en André van Stuijvenberg - de Korte Henk en Helene de Korte - Joziasse Jacco en Thea de Korte - de Voogd Gilda en Gert Wouters - de Korte Corina en Johan Kodde - de Korte Neven en nichten Meliskerke, 26 juni 2020 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze meelevende neef in de leeftijd van 57 jaar We wensen Marijke, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht en ondersteuning toe in dit grote verlies. Middelburg: E. de Visser - de Korte Wim en Lies Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jan was een loyale, integere, enthousiaste en vooral zeer sociale collega die oprechte aandacht had voor iedereen in zijn omgeving. Met zijn klantgerichtheid was hij ruim 35 jaar een drijvende kracht binnen onze bank, waarvan de laatste jaren als Specialist Financiële Logistiek. Wij wensen zijn echtgenote Marijke en de kinderen en al hun dierbaren veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, raad van commissarissen en collega's van Rabobanken in West-Brabant en Zeeland Diep getroffen en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jan was een Rabobank collega in hart en nieren, een echte ambassadeur voor bank en coöperatie. Hij was zeer betrokken bij het werk, zijn klanten en het welzijn van zijn collega's. Wij herinneren hem als een vakkundige, integere en hulpvaardige collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Marijke, zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen en hun naasten veel sterkte toe. Directie, medewerkers, raad van commissarissen en ledenraad Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met droefheid om zijn heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Nel Schrieks Ovezande, 31 oktober 1926 t Axel, 27 juni 2020 Axel: Nel Goense - Schrieks Axel: Tonny en Johan Audenaerd - Goense Frank en Stephanie, Cos, Mirthe Susanne en Jaspert, Milan, Amber Koewacht: Chris en Margo Goense - Cousens Stef Lisa Koewacht: Jan en Martine Goense - De Bruyne Dennis en Sheldene Robin Rooseveltlaan 1 - Kamer 20 4571 HT Axel Wij nemen in besloten kring afscheid. Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van SVRZ De Vurssche, afdeling 't Fort/Watertoren voor de hele goede verzorging. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Echtgenoot van Nel Goense-Schrieks Nel Schrieks-Goense en Kees Schrieks (in herinnering) Chris en Sandy Heieen en Fer Adrie en Marijke Jan en Margriet Jolanda en Huib Zoveel moed getoond. Zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf: liefde was de reden. Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Borssele, 10 oktober 1941 Goes, 24 juni 2020 Rien Verburg Mark Lexi, Jalinda Elles en Erik Correspondentieadres: Zuidvlietstraat 68,4461GZ Goes De afscheidsbijeenkomst heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar allen die Jannie in zorgcentrum Ter Weel', gedurende vele jaren, omringden met liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43