André Goeree André Goeree 9 Marie Joosen - van Liere André Goeree Adrie Bruel Geschokt hebben wij kennis genomen van het voor ons toch nog onverwacht overlijden van onze jachtvriend en mede-combinant Jachtcombinatie Oudelande Het is voorbij. Maar de mooie herinneringen zullen blijven. Bedankt voor alles. Wij wensen Marie-Louise, Andries, Angela en Anna heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jagersvereniging 'Catharina' Zeeuws Vlaanderen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus, tante en nichtje weduwe van Rinus Joosen Janny Joosen - Wiskerke Piet Joosen f Nely Joosen - van Kruiningen Jan Joosen f Janny Eversdijk - van den Brink Johannes Eversdijk f Neven en nichten In liefde gedenken we hen die ons zijn voorgegaan. Krabbendijke, 25 juni 2020 Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze neef Hellevoetsluis: I. de Muijnck f C. de Muijnck-Goeree f Driewegen: M.P. Goeree M.M.M. Goeree-Koeman Halsteren: H.T.Nederlof P. Nederlof-Goeree neven en nichten Elvire Emelie Regina Hoevenaar - Deug (Ellen) André Goeree André Goeree maandag 29 juni 2020 PM Driewegen, 24 juni 2020 "De Heer is mijn herder" Op Zijn tijd heeft de Heer onze lieve oudste (schoon)zus en tante thuis gehaald. Zij heeft haar lijden met moed en vertrouwen gedragen. Yvonne - Gerard (In herinnering) Rudolph - Fauzya Esther - Hennie Febe - André Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wij zullen haar missen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze vriend Onze vriendschap vanaf onze jeugd zullen we erg gaan missen. Onze gedachten gaan uit naar Marie-Louise, Andries, Angela en Anna Wij wensen hun veel sterkte de komende tijd. Jan en Ria Piet en Mariëtte Piet en Arjanneke Wij zijn verschrikkelijk verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze jachtvriend. Wij wensen de familie Goeree heel veel sterkte met dit verlies. jachtvrienden Rilland Wat blijft, zijn de herinneringen Dat worden hele waardevolle dingen Om te bewaren veilig en apart Op een speciaal plekje in je hart. Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het heengaan van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa 2 september 1928 Goes 26 juni 2020 Rie Bruel - Mijnsbergen Jackie Carla Mario Norah Lisan Correspondentieadres: Berkenstraat 23 4462 VW Goes De crematie vindt in besloten kring plaats. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37