8 FAMILIEBERICHTEN Janneke Macaré-Cornelisse Angelika Kirst OVERLEDEN Adrie Kodde Gerritje Jeannette Elizabeth Schaap-Meijers Beth Verhulst - van de Sande Ed Macaré Onze lieve moeder, oma, zus en tante is gestorven Köln, 21 oktober 1952 Middelburg, 26 juni 2020 Daniel en Peggy Marijke Cornelis Vera, Mirthe Alexandra en Simon Ben, Max Thomas en Elke Sophia Julia Wij bedanken alle medewerkers voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensfase. Correspondentieadres: 't Zanddorp 32,4335 AJ Middelburg Angelika is thuis. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen op dinsdag 30 juni 2020 en woensdag 1 juli 2020 van 14:00 uur tot 16:00 uur en van 19:30 uur tot 21:00 uur. U bent uitgenodigd voor het ritueel bij het graf en de begrafenis op donderdag 2 juli 2020 om 13:00 uur op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er vanaf 15:30 uur gelegenheid om samen te komen in Het Kaslokaal, Noordweg 33a, 4356 EB te Oostkapelle (parkeergelegenheid bij de Saronkerk). Wij herdenken Angelika dan in informele sfeer. Wilt u met een persoonlijk verhaal, gedicht of muziek daaraan bijdragen? Overleg dit dan met ons uiterlijk dinsdag 30 juni via geschwistervansluijs@gmail.com Angelika hield van zelf geplukte bloemen. maandag 29 juni 2020 PM 'Het werk is gedaan' Intens verdrietig, maar met een groot gevoel van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze bijzondere vader en geweldige (overgroot)opa. #22-02-1933 Nieuw-en Sint Joosland C 26-06-2020 We zijn dankbaar en trots dat wij zijn gezin mochten zijn. Saar Kodde-Marijs Leo en Wilma Laura Mark Heieen en Arthur Stijn en Morindy Veerle en Sander, Lune Jesse en Gina Janetta en Marcel Arjaen en Carmen Joos Hilde en Thijs An Miriam Ellen en Leo Jikke Kato Fie De begrafenis vindt plaats in kleine kring. Correspondentieadres: Spinhuisweg 65,4336 GC Middelburg. Liever deze dagen geen bezoek aan huis. Lieve opa Wat gaan we jouw wijsheid, grappen en onze goede gesprekken missen. We hopen dat, waar je ook mag zijn, er een prachtige volkstuin voor je is. Voor altijd in de harten van jouw kleinkinderen en achterkleinkind Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze geliefde en veelzijdige broer, zwager en oom We wensen Saar, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind veel sterkte toe. Boey en Joke Kodde-de Ridder Camillet en Mimi Schepens-Kodde Neven en nichten Bedroefd nemen we afscheid van onze geliefde zwager en oom Ma (in liefdevolle herinnering) Jaap (in liefdevolle herinnering) Riet Kees (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Arnemuiden, 26 juni 2020 In iedere traan van verdriet glinstert een mooie herinnering Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaar heid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma 10-8-1947, Amersfoort 23-6-2020, Kloetinge Echtgenote van Leen Schaap Kloetinge: Leen Schaap Goes: Michel Elbertse Ibiza: Iris Elbertse en Pedro Luis Tarazona Micah Yai Houten: Freek Schaap en Monique Lamers Kian en Tobe Redwood City: Michiel Schaap en Annabelle Iken Ella en Lars We nemen op woensdag 1 juli afscheid van Jeannette in besloten kring. Correspondentieadres: W.F. Hermanslaan 17 4481 DP Kloetinge Op 25 juni 2020 overleed onze schoonzus en tante weduwe van Gerard Verhulst. Beth werd 93 jaar. We herinneren Beth als een zorgzame en hardwerkende vrouw, rechtdoorzee en goudeerlijk. Samen met Gerard vond ze haar weg van Biezelinge naar Kraggenburg, daar hebben ze jarenlang gewerkt aan hun fruitbedrijf. De tuin was haar trots en ze deed er alles aan om die er zo mooi mogelijk uit te laten zien. Met Gerard genoot zij van het leven en deelde dat met familie, vrienden en de gemeenschap om haar heen. Ze vond het heerlijk om op bijzondere momenten samen te zijn met de mensen die ze lief had. Dat wilde ze het liefst zo lang mogelijk laten duren. Een aantal jaren geleden heeft Beth met veel verdriet afscheid moeten nemen van haar geliefde Gerard en later ook van hun thuis, dat ze jarenlang samen hebben gedeeld. In Markehof voelde ze zich als een 'prinses'. Daar werd goed voor haar gezorgd. Ze had veel steun van bijzondere vrienden die haar aandacht en liefde gaven. Onze schoonzus en tante Beth heeft voor altijd een speciale plek in ons hart. Familie Verhulst Vergeet mij niet, Ook al ben ik jou ogenschijnlijk wel vergeten. Vergeet mij niet, En wees mijn herinnering in het niet meer weten. Vergeet mij niet, Wanneer ik voorgoed van je ben heengegaan. Vergeet mij niet, En laat mij door herinneringen voortbestaan. Zachtjes en vredig is van ons heengegaan mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve moeder en schoonmoeder en ons lief omaatje echtgenote van Middelburg, 15 mei 1949 t Vlissingen, 26 juni 2020 Ed Mariëlleen Pleun Milan Niels en Laura Peter Floris en Marjolein Veroniek Correspondentieadres: coöperatie DELA t.a.v. Familie Macaré Rucphensebaan 96,4706 PH Roosendaal Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Janneke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36