18 FAMILIEBERICHTEN Andries Pieter Goeree O OVERLEDEN 3orwb - de, Cflu^McAed, - André - Tiny de Vliegher-Segers Izaak Marinus Minheere Frans Barentsen Louis - a.k.a. Luigi yta/t/ (xm/ Prudent Wilfried Antonius Haerens (f 22-1-2009) Heinkenszand, 7 augustus 1951 Het is voorbij. Hij was graag nog wat langer bij ons gebleven. Maar deze strijd was niet te winnen. We hebben afscheid moeten nemen van mijn man, vader, schoonvader en opa Ellewoutsdijk, 24juni 2020 Marie-Louise Goeree - Baart Andries en Angela Anna Een speciaal woord van dank aan de artsen en verplegend personeel van het UZ Gent voor hun inzet en goede zorgen in de afgelopen jaren. Ook een woord van dank gaat uit naar huisarts Bogaerts voor haar goede begeleiding. Trenteweg 4 4437 NA Ellewoutsdijk De afscheidsbijeenkomst wordt in besloten kring gehouden. De begrafenis, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op woensdag 1 juli omstreeks 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid om ons te con doleren en een moment samen te zijn in het Dorpshuis M.J. van Hattumhuis te Ellewoutsdijk. George de Vliegher Roy# Gezang 300; 1-2-3-4 Lodewijk Hendrikus Gerardus Drent: Citaat: Ernest Hemmingway "All I wanted to do was get back to Africa. We had not left it, yet, but when I would wake in the night I would lie, listening, homesick for it already. Het was genoeg; zijn lichaam was op. "Laat nu de whisky maar komen". Wij zijn Louis dankbaar voor hetgeen waar hij als mens en fotograaf voor stond en verliezen een prachtig persoon als vader, opa en man. Zijn gedrevenheid duwde hem tot de uiterste grenzen van zijn dromen en, uiteindelijk, van zijn ziekte. "Rust zacht Louis op jouw geliefde vlaktes van de Samburu, Kenia". Geboren 17-03-1944 te Arnhem. Gestorven 23-06-2020 Middelburg In liefdevolle herinnering van: Astrid Drent-Bouwman Raphaël Drent en Jacky van Noort Mario Drent en Audrey Drent-Vleming Kleinkinderen: Damiën Aimy Maud Mitch Sven en Yuri Luuk Noortje Janneke Roos Wegens de corona maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie kunt u sturen naar: Jacob Catsstraat 4,4332 VK Middelburg zaterdag 27 juni 2020 ZV Je bent niet meer waar je was, maar overal waar wij zijn. Je geest was nog helder, maar je lichaam kon niet meer. Dankbaar voor al haar goede zorgen, gezelligheid en dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij met veel verdriet kennis van het overlijden van Hoofdplaat, 15 oktober 1932 t Oostburg, 23 juni 2020 weduwe van Moeder van: Marianne in herinnering Wilma (Oostburg) Oma en overgrootoma van: Linda &Sean (Poortugaal) Shane, Amélie Martin Paola (Amsterdam) Alice Vriendin van: Herman (Oostburg) Katrien (Cadzand) Dank voor de betrokken en liefdevolle zorg door de medewerkers van Buurtzorg Team Oostburg, huisarts dokter de Meijer, huisarts dokter van der Pol en de medewerkers van de nachtzorg. Weststraat 34, 4501 JC Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Hulst. 16 april 1953 f Terneuzen, 24 juni 2020 George Cindy en Manfred Jasper Danny Matthijsstraat 10.4576 CP Koewacht De uitvaartdienst en begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar met een mooie en bijzondere herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Geboren, Nieuw- en Sint Joosland, 3 september 1934 Overleden, Vlissingen, 24 juni 2020 K. Minheere-Overwijk Bianca en Marcel K. Soolsma en andere familieleden Onze dank gaat uit naar het personeel van 's Heeren Loo, Joost de Moorstraat in Vlissingen voor de jarenlange en liefdevolle verzorging. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden op 29 juni. Wij stellen het op prijs om uw condoleances en medeleven schriftelijk te mogen ontvangen. Correspondentieadres: J.A.B. Minheere, Dwarskaai 26,4331GP Middelburg Wat de toekomst brengen moge Mij Geleidt des Heeren hand. Heden heeft de Heere onverwacht tot Zich genomen onze oom en oud-oom zoon van wijlen A.J. Barentsen en N. Jobse geboren op 3 april 1925 te Koudekerke overleden op 24 juni 2020 te IJzendijke Namens de families: Pouwer Beun Van der Ploeg Ruiter Correspondentieadres: Merwedelaan 14,4535 ET Terneuzen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. "Weet gij hoeveel sterren kleven aan de blauwe hemellucht?" Liedtekst van Wilhelm Hey Met veel verdriet, maar ook dankbaar voor de vele jaren dat hij onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader was, nemen wij afscheid van echtgenoot van Catholijntje Maria van de Pol-de Putter 110 mei 2009 Vledder, t Aardenburg, 26 december 1929 24 juni 2020 Amsterdam: Marja van de Pol en Kitty Roozemond Soesterberg: Peter van de Pol en Ada Boon Hannah en Jacco Marijn en Esther Maria en Doménique Aardenburg: Erik en Ruth van de Pol-Nieuwenhuis Liesbeth en Leon Arie-Cornelis en Laura Aleida en Mo Esther Michiel en de achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bogaardstraat 92,4527 EC Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de zorgmedewerkers van ZorgSaam Coensdike en aan allen die Aalt zo liefdevol verzorgd en bijgestaan hebben. We zullen in besloten kring afscheid nemen van Aalt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137