NYNKEDEJONG 'Doorgesnoven hooligans' trapten rellen in Den Haag Veilig thuis blijven wonen met een OtoliFt traplift 6 t| s j J k Column ^0 @Nynke carrièreplannen aan zo veel moge lijk mensen, vooral de mensen die je verder kunnen helpen. Het is niet arrogant om hoog te mikken, het is slim. Want iedereen weet: als je iets wil, moet je er zelf iets aan doen. Vertel je baas wat je doe len zijn. Spar eens met iemand die al bereikt heeft wat jou nog niet is gelukt. Zit je te azen op die functie boven jou: zeg het. Ook al lijkt het misschien alsof je kansen klein zijn: die kansen worden sowieso niet groter wanneer jij niet zegt wat je wil. hardop je ambities uitspreken. Niet gehinderd door peilingen, of door de meningen van zure types die sowieso hopen dat het met jou niks wordt. Niet Klagen maar Kagen. Dat er nog maar veel ambitieuze poli tica's mogen volgen. Kagen is gewoon hardop je ambities uitspreken Tegen 14.30 uur vormden de rel schoppers een groep en liepen ze en masse richting het Centraal Station, waar ze al joelend de po litie aanvielen. De politie dreef hen daarna terug, terwijl ze in tussen nog bekogeld werd met stenen. Dat hield pas op nadat met een waterkanon de menigte verder terug werd gedreven. Juist over het inzetten van dit waterkanon werd zondagavond en maandagmorgen geklaagd. Op de bankjes op de Koekamp zaten zondag wandelaars en fietsers die zonder dat ze dit wilden in het epicentrum van de ongeregeldhe den terechtkwamen. Diverse bronnen meldden zon dag dat hooligans afkomstig uit heel Nederland al langer van plan waren om Den Haag te bezoeken. Daarom stond de Mobiele Een heid uit het hele land paraat om in te grijpen, mocht de situatie uit de hand lopen. Premier Rutte is boos op die relschoppers en noemt ze 'door- gesnoven hooligans', maar zegt wel begrip te hebben voor de ove rige demonstranten op het Malie veld. ,,Er stonden vooral oprecht bezorgde mensen. Dat respecteer ik zeer.'' Hij wil zelf ook graag dat Nederland de 1,5 meterregel kan loslaten. Toch gaat dat vol gens hem niet, omdat het virus 'zit te wachten tot wij verslap pen'. »Het virus 'zit te wachten tot wij verslappen' Rutte benadrukt dat het recht op demonstreren nog steeds bestaat. ,,Dat is een groot goed. Iedereen heeft het volste recht om te de monstreren, of je nu tegen de co ronamaatregelen demonstreert of tegen racisme. Maar je moet je wél aan die 1,5 meter afstand hou den.'' Van de ongeveer vierhonderd mensen die de politie heeft aan gehouden, zaten er gisteravond nog tien tot vijftien mensen vast. Is uw woning levensloopbestending? Het tekort aan geschikte woningen en alternatieve woonvormen voor se nioren met (lichte) fysieke beperkin gen blijft onverminderd groot, aldus onderzoeksbureau ABF Research. En als er dan een geschikte woning ge vonden wordt, is de kans groot dat er verhuisd moet worden naar een an dere wijk of gemeente. Wie ondanks fysieke uitdagingen graag thuis blijft wonen, doet er daarom goed aan om na te denken over woningaanpassin gen, zoals bijvoorbeeld een traplift. Binnenshuis vormt vooral de trap een grote uitdaging. Een traplift brengt u weer veilig naar boven en beneden, zo dat u in uw fijne omgeving kunt blijven wonen. Gelukkig passen de trapliften van Koninklijke Otolift nagenoeg al- - a tijd, of u nu een rechte trap, een trap met één of meerdere bochten of een wenteltrap heeft. Als u de beloopbaarheid van uw trap belangrijk vindt, is de revolutionaire Otolift Modul-Air een goede optie voor u. Deze traplift kan zelfs aan de binnen zijde van uw trap geplaatst worden. De brede kant van uw treden blijft dan veilig beloopbaar en uw trapleuning kan in de meeste gevallen gewoon blijven zitten. Op maat voor uw situatie Alle trapliften van Koninklijke Otolift worden helemaal op maat gemaakt voor uw situatie. De vorm van uw trap en uw wensen zijn hierbij erg belangrijk. Een adviseur meet uw trap tot op de millimeter nauwkeurig op, zodat uw traplift perfect geplaatst wordt. Heeft u een smalle trap? Dankzij de Reverse Drive Technology kan de traplift deels of zelfs volledig achteruitrijden. Plaat sing is daarom al mogelijk op trappen vanaf slechts zestig centimeter breedte. Als u de traplift maar voor een korte periode nodig heeft, kan huren een goed alternatief zijn. Ook dan wordt de traplift helemaal op maat gemaakt. Heeft u de traplift voor een langere tijd nodig? Dan kan het voordeliger zijn om een (tweedehands) traplift te kopen. Veilige trapliFten Natuurlijk wilt u een zeer veilige en betrouwbare traplift. Bij Koninklijke Otolift hebben ze dat heel goed begre pen. Ligt er een obstakel op de trap, dan komt de traplift automatisch en zachtjes tot stilstand. En bovenaan uw trap draait de zitting automatisch weg van het trappengat, zodat u altijd veilig op- en afstapt. Het ingebouwde nood- programma en de slimme accu-aandrij ving zorgen ervoor dat de traplift ook bij stroomuitval gebruikt kan worden. Een trapliFt van Koninklijke OtoliFt Koninklijke Otolift is een betrokken familiebedrijf dat al sinds 1891 be staat. Dat merkt u duidelijk aan de kwaliteit en de gepatenteerde technie ken. Ook in deze moeilijke tijd kunt u met een gerust hart een gratis brochure aanvragen of een geheel vrijblijvende afspraak maken om de mogelijkheden voor uw trap te bespreken. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Sigrid Kaag wil de lijsttrek ker van D66 worden bij de verkiezingen in maart 2021. En ja, als D66 de grootste wordt, wil ze ook de premier worden. Ze meldde dit zondag in een groot aantal interviews; het pr-team van Kaag had puik werk verricht, want ze was overal te zien. Dat ze lijsttrekker wil worden, is geen verras sing; deze aankondiging zong al rond op het Bin nenhof, en ver daarbui ten. Dat ze ook pre mier wil worden was voor veel mensen nieuws, al zou het dat eigenlijk niet moe ten zijn: het gros van de lijsttrek kers wil zelf ook premier wor den, als zijn of haar partij de grootste van Nederland wordt. moet anders namens D66 het hoogste ambt vervullen? Ik wil niet discrimineren op leeftijd, maar ik denk niet dat Jan Terlouw het nog gaat doen. Her en der klonk er gegniffel, omdat Kaag haar ambitie zo dui delijk bracht. D66 staat in de pei lingen maar één zetel voor op de SP, en Lilian Marijnissen hoor je ook niet over het Torentje, zo klonk het. weet u dat ik dol ben op ambitieuze vrou wen, en ik hoop daarom ook dat dit het startschot is voor een nieuwe ten dens: zeg gewoon wat je wil. Vertel je dinsdag 23 juni 2020 GO Noem het vanaf nu 'Kagen': Het waren volgens premier Rutte 'doorgesnoven hooli gans' die misbruik maakten van de demonstratie tegen de coronamaatregelen, zondag op het Malieveld in Den Haag. Maar er is ook kritiek op de po litie. Jorinda Haspels-Goudriaan Den Haag Advertentie li9», Logisch dat Kaag die am bitie ook heeft. En wie Als u mij vaker leest,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 6