12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Janny Blokpoel-Meeuwse Paulina Tannetje van Lare-de Reu Paulina Tannetje van Lare - de Reu Maria Dina van der Klooster-Broodman "Riet" Cornelia Maria Traas-Sinac - Corry - Catharina Wattel-Louwerse Cathrien Wattel-Louwerse Je wereld werd kleiner Beelden gingen vervagen Gedachten vulden je dag Het is goed zo.... Intens bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend moeten wij nu afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Dick van der Klooster Nieuw en Sint Joosland, t Vlissingen, 25 december 1940 19 juni 2020 Dick Martin en Nelleke Kimberley en Arnoud Nick Sandra en John Saar 4' Onze dank gaat uit naar verzorgenden en verpleegkundigen van Woning 16 Verpleeghuis Ter Reede aan de Vondellaan te Vlissingen voor de liefdevolle en professionele verzorging van mijn vrouw, onze (schoon) moeder en oma. Correspondentieadres: Van Steveninckstraat 23 4388 CE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 juni van 12.30 tot 13.00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen. Gezien de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 berijmd Na een lang en goed leven is van ons heengegaan onze zorgzame (schoon)moeder, lieve oma en ouwe oma getrouwd geweest met Bartel Wattel t 16 april 1992 *19 augustus 1923 t 20 juni 2020 Maaike *5 november 1948 -f7 november 1948 Maaike en Rob van der Plicht-Wattel Simon en Jickna Wattel-van de Putte Riek en Huib Geuze-Wattel Toos en Nico Geuze-Wattel Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Luijksberglaan 3 4353 AP Serooskerke De dienst van Woord en Gebed wordt in familiekring gehouden op vrijdag 26 juni om 11.00 uur in de Petruskerk te Serooskerke. U kunt deze dienst meeluisteren via www.kerkomroep.nl Serooskerke Protestantse Gemeente. Aansluitend zal de begrafenis, eveneens in familiekring, plaatsvinden. "En God zal al hun tranen drogen" Op 20 juni is overleden onze zuster Wij wensen Henk, de kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Evangeliegemeente 'De Blinkende Morgenster' Je laatste krachtenje gezwollen handen Je zere lijf, je gespannen gezicht Alles gezegd, alles besproken Doe je ogen nu maar dicht Maak je over mij geen zorgen Heus, ik red mezelf wel Hoewel onze wegen zich nu scheiden Is ons afscheid geen vaarwel Goede reis, lieve mam Je tijd is op, je mag nu gaan De herinnering aan jou zal blijven Bedankt, voor alles wat je hebt gedaan Verdrietig om haar te missen, maar wetend dat het zo goed is omdat er een eind gekomen is aan haar strijd, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en betrokken oma echtgenote van Jannis van Lare 26 februari 2015 Hoofdplaat, 6 juli 1931 Terneuzen, 19 juni 2020 Zuidzande: Maria en Corné den Hamer-van Lare Jan-Kees en Jill Onze dank gaat uit naar allen die het haar mogelijk gemaakt hebben om zo lang mogelijk zelfstandig te kunnen blijven wonen. Zonder al die hulp was dat niet mogelijk geweest. De liefdevolle verzorging gedurende haar laatste twee weken in het Hospice Zeeuws-Vlaanderen voelde als een warme deken om haar en ons heen. Correspondentieadres: Molenweg 23,4505 PN Zuidzande De crematie zal donderdag 25 juni om 13.00 uur in besloten kring in Terneuzen plaatsvinden. Bedroefd zijn wij, om het afscheid van mijn geliefde schoonzus, onze tante en overtante N. Verkeste - van Lare Joh. Verkeste t D. Iz. van de Luijster - van Lare Jac. E. van Lare - Risseeuw t A. C. van Lare - den Decker neven nichten 5imniapad 1, K13 4357 HJ Domburg Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een moeilijke periode is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 21 juli 2017 weduwe van Cornelis Bastiaan Traas Ovezande, 7 november 1938 Goes, 18 juni 2020 Poortugaal: Karin en Cor Crystal en Gert-Jan, Naud, Jort Mike Kapelle: Sabina en Jacques Westkapelle: Ingrid, irt liefdevolle herinnering Martin, in liefdevolle herinnering Mèlany en Jeroen Wim en Conny Heinkenszand: Jacky, in liefdevolle herinnering Het afscheid zal i.v.m. de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Correspondentieadres: Maalstede 43,4421 ED Kapelle Wij willen iedereen die haar een warm hart toedroeg en haar nabij stond van harte bedanken. dinsdag 23 juni 2020 Dag lief buurtje We wensen de kinderen en (achterkleinkinderen veel sterkte toe. Laukie en Johan Cevaal Ank en Fer den Hartog Joke Leynse Neel Sturm Ineke en Marius Ton Helmi en Bart Wattel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44