c 4 dagen Duitsland 3 dagen Nijmegen Puzzel mee en maak GRATIS kans op een O reiskatern.nl Of één van de andere fantastische prijzen! Bel uw oplossing gratis door naar 0800-1889 Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc ^VRIEf >EN JOTERIJ vd Valk Cuijk - Nijmegen I Hotel Clostermanns Hof L. It Meer informatie en boeken: Ga voor 4 dagen Duitsland naar onze website reiskatern.nl/pzc/zoweg2015 en voor 3 dagen Nijmegen naar reiskatern.nl/pzc/zoweg2016 of bel met Zoweg.nl 0900-9693 0,70 per gesprek) R R B L V R D E A K K U E E U R E L E 0 K 0 E T D C C P R P S C P T U R H M M P K T U L A P A T 1 E S W 0 E A R M D F L D R E R 0 M U 0 1 1 R K 0 D 1 P P B C N L P 0 0 K N A A R G G T G H E L G A A A D E E N C A S C 0 H C A R R O S S E R 1 E AANKOOP BEDRADING CARBURATEUR CARROSSERIE CASCO COMPUTER HANDREM KOELER KOPLAMP KOPPELING LUCHTFILTER SCHOKDEMPER STORING VERKOOP De oplossing: O Los de puzzel op O Vorm van de overgebleven letters de oplossing O Bel uw oplossing gratis door naar 0800-1889 Batavus Finez E-go Active Plus t.w.v. 2.749,- 2 Pathé cadeaubonnen t.w.v. 21,- Geldprijs %fir t.w.v. €500,- Hoe doet u mee? Aankomsten t/m december 2020 2 nachten incl. ontbijt, parkeren en meer Gratis annuleren tot 1 dag voor aankomst Aankomsten t/m december 2020 3 nachten incl. ontbijt, parkeren en meer Gratis annuleren tot 2 dagen voor aankomst Niederkassel en omgeving Gelegen op het platteland in een groene omgeving. Van hieruit maak je mooie wandel en fietstochten. Op slechts 25km afstand vind je de bekende Duitse stad Keulen. Een van de bekendste bezienswaardigheden in Keulen is de Dom, de grootste gotische kathedraal van Duitsland. In de Altstadt vind je vele gezellige bars, restaurants en biercafés. Proef hier een Kölsch, het bekende lokale bier. Hotel Clostermanns Hof, Niederkassel Dit heerlijke hotel (gastenbeoordeling 8,4) is grotendeels gevestigd in een historisch pand met een rijke geschiedenis. Het heeft 66 ruime kamers voorzien van grote bedden, een badkamer met toiletartikelen en föhn, flats- creen tv, minibar en zitje. Het hotel beschikt over 2 uitstekende restaurants. Restaurant 'Clostermanns' met seizoensgebonden regionale gerechten en 'Le Gourmet' met een verfijnde kaart. Inbegrepen: 3 nachten in een tweepersoonskamer 3 keer uitgebreid ontbijt Inclusief een welkomstdrankje Gratis gebruik v/d sauna en infraroodcabine Gratis parkeren bij het hotel Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en incl. toeristenbelasting Nijmegen en omgeving De historische stad Nijmegen heeft veel te bieden: zo kent het een rijk verleden en een sfeervolle binnenstad. Tip: geniet van een wan deling langs de Waal. Houd je van wandelen en fietsen? Met de Kraaijenbergse plassen en de Mookerheide in de buurt ben je hier op het juiste adres. Ontdek deze natuurgebieden en beleef een actief dagje in de gezonde buitenlucht. Van der Valk Hotel Cuijk - Nijmegen Dit luxe hotel (gastenbeoordeling 8,3) beschikt over 150 hotelkamers. Deze ruime kamers zijn o.a. uitgerust met een Nespresso apparaat en een flatscreen tv. In het restau rant wordt in de ochtend een ontbijtbuffet klaar gezet met ruime keuze om de dag goed te beginnen. Ook geniet je hier van lunch en diner met nationale en internationale gerech ten. In de lobby vind je een WV agentschap, laatje hier informeren over de omgeving. Inbegrepen: 2 nachten in een Comfort kamer met bad en aparte douche (de meeste kamers hebben een balkon of terras) 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet Gratis wifi, parkeren en fitness Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en 3,77% toeristenbelasting ADVERTENTIE E-bike Wij zijn te bereiken op werkdagen van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Deelname aan deze actie is gratis. Deelname is vanaf 18 jaar. Als u belt naar 0800-1889 krijgt u de vraag of er een aanbod tot deelname aan de Vrienden Loterij mag worden gedaan. Deelname aan de VriendenLoterij is niet verplicht. Medewerkers van de VriendenLoterij, BankGiro Loterij en de Nationale Postcode Loterij zijn uitgesloten van deelname. Deze actie Loopt t/m 30 juni 2020. Alle winnaars ontvangen persoonlijk berichten worden vanaf 10 augustus 2020 gepubliceerd opvriendenloterij.nl/uitslagen. Op geldprijzen boven de €449,- zijn wij verplicht de wettelijk vastgestelde kansspelbelasting in te houden. De volledige actievoorwaarden zijn te vinden opvriendenloterij.nl/krantpuzzel. CüM Speel bewust

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 20