I I 4 9 W' Janny Blokpoel-Meeuwse Jozef Charles Laurens Aertssen - Jos - OVERLEDEN "Het is mij overkomen, die vreselijke ziekte" zei Winij. Het is onwezenlijk, onwerkelijk en onbegrijpelijk. «4 wnew echtgenote van Johnny de Wever Breskens, 30 juni 1957 Breskens, 19 juni 2020 Mijn allerliefste en allerleukste maatje, mijn rustpunt en rots in de branding, Winij, heeft na een strijd van 7 maanden, het op moeten geven op vrijdag 19 juni 2020 om 11.18 uur. Wat was ze dapper en wat bleef ze optimistisch gedurende die hele periode. Petje af en veel bewondering voor de manier hoe ze er mee omging. Haar wilskracht hield haar de laatste maanden figuurlijk op de been met de hoop dat het goed zou komen. Echter alle positieve puntjes die we hoorden en waar we op hoopten, werden één voor één afgekapt voordat ze uitgevoerd konden worden. Klap na klap verwerkten we met zijn beiden. Veel te jong en veel te vroeg en met enorm veel pijn in het hart moet ik afscheid nemen van mijn liefste Winij. We waren een twee-eenheid en deden bijna alles met zijn 2en. Daarom ga ik je zo ontzettend missen en vraag me af "hoe nu verder zonder jou?" Voor altijd de jouwe en we treffen elkaar later weer! Een laatste liefdevolle kus en een dikke knuffel. Rust zacht. Voor altijd - jouw Johnny Het afscheid zal helaas wegens de coronaregels in besloten kring plaatsvinden. Schoener 18 4511JS Breskens Dag lieve zus, schoonzus en tante I Dikke kus van Benita en Ronald, Lizzy Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus Schoonzussen en schoonbroers familie de Wever ...inde hemel is mijn Getuige, en mijn Pleitbezorger(Job 16:19) Jannetje Wilhelmina Meeuwse "Kom tot Mij allen die vermoeid en belast zijn en Ik zal u rust geven" Jannie Blokpoel-Meeuwse Wij hebben genoten Genoten van jouw liefde Van jouw vriendschap En van jou Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame (schoon)vader en opa Hansweert, 21 februari 1938 Goes, 19 juni 2020 Mart Aertssen - Smet Marco en Jacqueline Aertssen Etchica en Bastiaan Björn en Diana Judith en Patrick van der Klooster Demi en Björn Weidezicht 44, 4462 VK Goes U heeft de gelegenheid om op woensdag 24 juni tussen 19.30 en 20.15 afscheid te nemen van Jos in uitvaartcentrum "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats op vrijdag 26 juni om 12.00 uur. U kunt Jos gedenken en de dienst online meebeleven via: www.uitvaartinzeeland.nl/condoleance-register Inge Caljouw Inge lief dpg maandag 22 juni 2020 ZV Op 20 juni 2020 is op 81-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma echtgenote van Hendrik Blokpoel Henk Blokpoel Jolanda en Kees Eva en Michel, Lisa-Jane Kees en Nathalie, Sophie, Sarah Ruth en Ewout, Vigo Yvonne en Gerard in herinnering Daniël en Ivette Marijn, Milan Laura en Marco René in herinnering en Mandek Mourad Amir Salwa Nouradin Ingrid en Leen Levy en Larissa Isis De dankdienst voor haar leven en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar iedereen die heeft bijgedragen aan haar verzorging in 't Gasthuis. Correspondentieadres H. Blokpoel Noordbolwerk 33 b - 4331 SH Middelburg Na een zware en moeilijke lijdensweg is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden. Ze mag nu bij haar Heer en Heiland zijn. Wij zullen haar missen. Wil en Jan Boone-Meeuwse Adriaan Ventevogel t Jaap, Jannie en Nicolet Neven en nichten Na een lang ziekbed is van ons heen gegaan onze schoonzus en tante Jopie Ria Jeanne Connie en Hans Frans en Jannie Heieen neven en nichten en allen in herinnering Wij bedanken iedereen die op welke manier dan ook bij de zorg van Jos betrokken was. Inge, lieve levenslustige vrouw Wat ben je stil met ons in rouw Jij, troost en toeverlaat van velen die je achter laat Inge, je blijft in ons hart Straks als voorbeeld, nu in smart Familie Kortsmit ooms en tantes neven en nichten achterneven en achternichten COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44