lÉli 9 Johannis Tuankotta Madeion Groen Madeion Groen Janny Blokpoel-Meeuwse Jozef Charles Laurens Aertssen - Jos - OVERLEDEN Bahwa Tuhan itulah gembalaku, maka tiada aku akan hekurangan suatupun. Dibaringkannya aku pada tempatjang banjak rumputnja dan dihantaranja aku perlahan-lahan hepada airjang tenang sekali. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggen in gratige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht door de Heere uit ons midden is weggenomen onze fantastische, zorgzame vader en trotse opa weduwnaar van Liesbeth Tuankotta-Sinay Aboru (Molukken) 28 juni 1925 f Middelburg 20 juni 2020 Tohn Bert Frank en Sandra Jamiro, Nadeche Erwin Thymen On%e dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Waalstraat 42 4335 KN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen, maar door de omstandigheden rondom de coronacrisis graag telefonisch contact opnemen met Ph. J. Tuankotta, 06-81037807 om een afspraak te maken. De uitvaartdienst zal in besloten kring worden gehouden op vrijdag 26 juni om 11.00 uur in de Molukse Evangelische Kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. Aansluitend aan de dienst zal in besloten kring de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Inge Caljouw On an endless journey through eternity 7 mei 1980 15 juni 2020 Onze liefste moeder, beste vriendin, schoondochter, schoonzus en tante vliegt verder naar een nieuwe bestemming, maar blijft in onze harten altijd dichtbij ons. Chelsea, Jazzlyn John Johan en Elly Jacqueline en Chris Mike, Zo'è Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v.: familie Wielemaker Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van Jazzlyn, leerling in groep 3c. Wij wensen de familie veel sterkte met dit onbeschrijfelijke verlies. Team, kinderen en ouders van CBS Cypressenhof. Jannetje Wilhelmina Meeuwse Jannie Blokpoel-Meeuwse Wij hebben genoten Genoten van jouw liefde Van jouw vriendschap En van jou Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame (schoon)vader en opa Hansweert, 21 februari 1938 Goes, 19 juni 2020 Mart Aertssen - Smet Marco en Jacqueline Aertssen Etchica en Bastiaan Björn en Diana Judith en Patrick van der Klooster Demi en Björn Weidezicht 44, 4462 VK Goes U heeft de gelegenheid om op woensdag 24 juni tussen 19.30 en 20.15 afscheid te nemen van Jos in uitvaartcentrum "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats op vrijdag 26 juni om 12.00 uur. U kunt Jos gedenken en de dienst online meebeleven via: www.uitvaartinzeeland.nl/condoleance-register maandag 22 juni 2020 PM Mazmur 23:1 en 2 Psalm 23: 1 en 2 Inge lief Inge, lieve levenslustige vrouw Wat ben je stil met ons in rouw Jij, troost en toeverlaat van velen die je achter laat Inge, je blijft in ons hart Straks als voorbeeld, nu in smart Familie Kortsmit ooms en tantes neven en nichten achterneven en achternichten ...inde hemel is mijn Getuige, en mijn Pleitbezorger(Job 16:19) Op 20 juni 2020 is op 81-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma echtgenote van Hendrik Blokpoel Henk Blokpoel Jolanda en Kees Eva en Michel, Lisa-Jane Kees en Nathalie, Sophie, Sarah Ruth en Ewout, Vigo Yvonne en Gerard in herinnering Daniël en Ivette Marijn, Milan Laura en Marco René in herinnering en Mandek Mourad Amir Salwa Nouradin Ingrid en Leen Levy en Larissa Isis De dankdienst voor haar leven en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar iedereen die heeft bijgedragen aan haar verzorging in 't Gasthuis. Correspondentieadres d H. Blokpoel Noordbolwerk 33 b - 4331 SH Middelburg "Kom tot Mij allen die vermoeid en belast zijn en Ik zal u rust geven" Na een zware en moeilijke lijdensweg is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden. Ze mag nu bij haar Heer en Heiland zijn. Wij zullen haar missen. Wil en Jan Boone-Meeuwse Adriaan Ventevogel t Jaap, Jannie en Nicolet Neven en nichten Na een lang ziekbed is van ons heen gegaan onze schoonzus en tante Jopie Ria Jeanne Connie en Hans Frans en Jannie Heieen neven en nichten en allen in herinnering Wij bedanken iedereen die op welke manier dan ook bij de zorg van Jos betrokken was. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37