'Als haar biologische klok begint te tikken, mogen we beiden van mening veranderen' ,,Ook confronterend: de gedachte dat ik aan het laatste deel van mijn drieluik bezig ben. Ik ga er vanuit dat ik 90 word en nog dertig jaar te gaan heb, maar toch. Bij de bank de den ze moeilijk over mijn nieuwe hypo theek, omdat ik nog maar een paar jaar tot mijn pensioen heb. En mijn kinderen pes ten me dat de 60plus-pas voor mij klaarligt. Nou, echt wel dat ik van dat vrij reizen ge bruik ga maken. Verder wacht ik natuurlijk op dat telefoontje van Jan Slagter om bij Omroep MAX aan de slag te gaan. Nee, in alle gekheid: bij Ziggo kun je lang door, Jack van Gelder zit er ook nog steeds.'' ,,Dat valt mee. De mannen zeggen: goed gedaan. Vrouwen schudden meewarig hun hoofd: dat houdt natuurlijk geen stand. Of: wat moet je ermee, behalve seks? Ik ga zo min mogelijk op de opmerkingen in, tenzij het iemand is die ik respecteer. ,,Ik neem mijn relatie met haar heel seri eus. Ik leerde haar kennen toen ik in Mo naco was voor de Grand Prix. Ze stond met Doornbos te praten en ik wist niet wat voor type ze was. Toen ze begon over hypersofts en grappen maakte, zag ik wel tv-werk voor haar in het Formule 1-café. Er zijn weinig mooie vrouwen - ze is model - die gevoel voor humor combineren met een grote muil en verstand van sport. Later toonde ze zich bezorgd om mij, zei dat ik meer water moest drinken. Dat een sterke vrouw zo verzorgend kon zijn, trof me. Laten we het een kans geven, dacht ik. We hebben het vooral heel gezellig. Eigenlijk zijn we heel gezapig.'' ,,Zij zit in een andere levensfase dan ik. Als haar modellencarrière ten einde komt, heeft ze nog drie levens voor zich. Ik niet. Dat is ook de spagaat waarin ik zit. Ze liet zich recent ontvallen dat ze voor werk wel een halfjaar naar Amerika zou willen. Ik dacht: o nee, vreselijk en ik dan? Direct daarna kwam het besef dat als ik haar nu al die ruimte niet geef, ik meteen met de relatie moet stoppen. Aan het begin zeiden we over onze toekomst: laten we een leuk jaar hebben en er dan achter komen dat het niet voor de eeuwigheid is. We zijn nu an derhalf jaar verder. Hoe langer je bij iemand blijft, hoe moeilijker je afscheid neemt. Grappig: het leeftijdsverschil tussen haar en mijn oudste zoon is maar tien jaar. Ze hebben weleens geintjes en interesses waarbij ik een volkomen buitenstaander ben. Prima. En de indiepop die ik mooi vind, Elbow bijvoorbeeld, noemt zij depressieve zelfmoordmuziek.'' ,,En ik niet. Ik heb er al drie, daar heb ik mijn handen vol aan. Ze heeft gezegd: óf ik wil een kind óf drie honden. Nou, dat is een deal, riep ik. Maar als over vier jaar haar bio logische klok begint te tikken, mogen we PASPOORT Robertus George Kamphues Privé Of houdt je vriendin Anna die 30 jaar is je jong? Krijg je veel commentaar op dat leeftijdsverschil? Nu zijn jullie anderhalf jaar verder, hoe ziet de toekomst eruit? Misschien wil ze straks wel kinderen? Geboren 16 september 1960 in Wassenaar. Opleiding Atheneum. Loopbaan Selfmade man Rob Kamp hues staat in 1986 in de finale van het Leids Cabaret Festival. Lange tijd richt hij zich op het theater en maakt hij deel uit van caba rettrio De (Morsige) Types, om daarna ook met een soloprogramma op te tre den. Vanaf eind jaren 90 is hij op tv te zien, als een van de pannelleden van Kop spijkers. Daarna presenteert hij bij BNN (tot 2004) onder meer Kamphues maakt vrien den. Hij stapt over naar de KRO, waar hij PK maakt, De reünie en Nederland te koop. Vanaf 2015 is hij het gezicht Van Ziggo's uitzen dingen rond de Formule 1. Afgelopen jaar stond hij met Robert Doornbos in het theater met eeh show over Formule 1. Hij schreef ver schillende boeken, waar onder Inhaalrace, Hoor je me? en De walvishoeder. Heeft een relatie met Anna Arendshorst. Vader van drie kinderen uit eerdere relaties. ZATERDAG 20 JUNI 2020 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 93