FAMILIEBERICHTEN 19 H&ndrCka/ PhClCppCna/ Keif nhaut-vart der Vliet Heruaée/ Jannetje Scherpenisse-Reijngoudt Simon de Blaeij Adriaan Scheele Helena Michielsen-Ruben Nelly Boidin-de Jonge Ria Weesepoel-Pluijm COLOFONFamilieberichten X" daar fa de/ want e/lucht... Ramie* Shajfy Weduwe van Theun Reijnhout sinds 2004 Stavenisse, 22 juli 1926 t Goes, 12 juni 2020 Het is avond Ik ben vermoeid Ik sluit mijn ogen voor de nacht die eeuwig is van wondere klaarte... Tot ons groot verdriet is, na jaren van langzaam afnemende gezondheid, heel rustig van ons heengegaan onze moeder, oma en overgroot-oma in de leeftijd van 92 jaar. Dordrecht: Jan en Ria Scherpenisse-Lammerts Rotterdam: Rinus en Gerarda Scherpenisse-Pomp Wolphaartsdijk: Peter Seherpenisse en Trudie van Wezel Dordrecht: Nel en Ton van Ham-Scherpenisse Terneuzen: Ester Marques Alves Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 19 juni 2020 Correspondentieadres Nazareth 29 4471 AB Wolphaartsdijk De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Bachten Dieke', afd. De Parel voor alle goede zorgen en aandacht. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze pa, opa en overgroot-opa Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 2020 De vele kaarten, mailtjes, appjes, tekeningen en de prachtige erehaag bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Een fijne gedachte dat onze pa/opa in zijn leven voor zovelen veel heeft betekend. Hartelijk dank voor al uw medeleven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2020 Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, schoonma, oma en overgroot-oma betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2020 Juliana Steijaert-Noens zaterdag 20 juni 2020 ZV Bedroefd maar dankbaar, dat wij haar zolang mochten behouden, is na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Randhof heel rustig overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jan t en Riet Tim en Annemiek, Sabine en Bruno Louis en Karin Richard en Esther, Sylvia en Sjoerd Cees en Addy Thierry, Nikita Gerry en Peter Philippa en KSre Arthur Ingeborg, Kim en Marius en achterkleinkinderen In verband met de geldende maatregelen heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Zeildijk 5,4561 SH Hulst Familie Boidin Oostburg, juni 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige vader en onze trotse opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Sarien Joris en Sanna - Tristen, Alec Fleur en Hans - Tijn, Bram Zaamslag, juni 2020 Uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma heeft ons diep geraakt en gesteund. Wij danken u voor de vele kaarten, brieven en lieve berichten. Wij willen u hartelijk bedanken voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma. Kinderen en kleinkinderen Hulst, juni 2020 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vrouw, onze ma en oma Het deed ons goed dat zij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELAvoor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Fons Weesepoel, kinderen en kleinkinderen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 142