dpg FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFON Familieberichten -li' OVERLEDEN Paula Broekhoven-de Ritter Ria van Thienen-Clement Miel van Thienen We zijn geschokt en verslagen door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Friedy Geeve Hij was markant, gastvrij, stoer, htdpvaardig en hield zielsveel van zijn vrouw en (klein)kinderen. Wij delen het verdriet van Tjitske, Ellen, Robert, Tom en Elske en zullen hem ontzettend missen. Frits en Len Prins-Maas Jaapt en Nel Prins-Serier Siep Prins t Nel en Theo Rottier-van Wouwe Thea en Rinus van den Anker-Prins Conny Prins Kinderen en kleinkinderen Wilhelmina Meerman - Imanse Bertje Hoen nnn mensenliriQ Inspiratie en informatie rondom overlijden mensenlinq.nl pzc.nl/familieberichten familieberichten 'en, samen donderdag 18 juni 2020 ZV Flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en onze trotse oma echtgenote van Lami Broekhoven Hoek, 23 januari 1953 Terneuzen 16 juni 2020 Lami Broekhoven Patrick en Chana Demi Owen Richard en Sheila Collin Lieke Correspondentieadres: Mauritsfort 44,4542 LH Hoek Geheel volgens haar wens zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Ondanks de vele tegenslagen hing Ma, Oma aan het leven echtgenote van Goes, 17 november 1932 Horst, 16 juni 2020 Schimmert, Monique van Thienen en Hans Slenter Horst, Nicole van Thienen en Peter Verberne Manon Stijn Correspondentieadres: Dijkerheideweg 25 5961 NC Horst Met pijn in ons hart gaan wij gezien de omstandigheden in besloten kring afscheid van Ma, Oma nemen op zaterdag 20 juni. Een speciaal woord van dank gaat uit naar dr. Majoor en het team Buurtzorg voor alle steun en goede zorgen. Bedroefd maar met mooie herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van onze oudste zus, schoonzus en tante 's-Heer Arendskerke, Zuidlaren, 17 augustus 1925 14juni2020 Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. M. de Groene-lmanse (J. de Groene in herinnering) L. Imanse en C. Imanse-Nieuwenhuyze (in herinnering) M. Imanse en J. Imanse-van Belzen (in herinnering) D. Imanse (in herinnering) en E. van Belzen N. Quist-lmanse (J. Quistin herinnering) J. Imanse (D. Imanse- Butijn in herinnering) Neven en nichten Heden overleed thuis in haar vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die haar lief waren, mijn moeder, onze schoonmoeder, oma en zus "fc Heerlen, 1 oktober 1944 t Goes, 16 juni 2020 Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is zij rustig ingeslapen. Jet van Gurp-Hoen Camille van Gurp Jasmijn van Gurp MHou van Gurp Rally en Ed Hoen Correspondentieadres: De Wittestraat 13,4301 MV Zierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Willem (50): 'Kort na elkaar verloor ik mijn ouders. De dood kwam ineens heel dichtbij; dat zette me wel aan het denken....' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens 1 op mensenlinq.nl geplaatst. ISfil Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 62