ïïm DAGJES UIT IN NEDERLAND lÖVERlAHD Attractiepark Toverland Attractie- Vakantiepark Slagharen Kinderpretpark Julianatoren Familiepark Drievliet Bestel eenvoudig je tickets bezoek veilig het pretpark STAP 3 Koopje tickets bij ons in de webshop. Reserveer op de website van het park een datum met jouw unieke vouchercode. Bezoek het park op de door jou gereserveerde datum. Bekijk onze dagjes uit op pzc.nl/uitjes Commerciële bijlage 7 Ontdek je eigen magie in Attractiepark Toverland. Ben jij een snelheidsduivel, houd je van klimmen en klauteren of ben je een echte waterrat? Betreed de betoverende werelden met ruim 35 attracties en shows. In Avalon vind je de sensationele Fënix. Deze achtbaan gaat maar liefst 3 keer over de kop! Naast Fënix zijn er nog vier spectaculaire achtbanen te vinden in Toverland. In Port Laguna kun je met de juiste toverspreuk en magische beweging écht toveren. Ben je een echte waterrat? Trotseer dan het woeste water van de kolkende wildwaterbaan Djengu River. Beleef een magisch mooie dag om nooit te vergeten! Yihaaa! De bloemetjes staan in bloei en je ruikt de frisse geur van de lente. Je krijgt zin om er samen op uit te trekken en op avontuur te gaan. Voor een Wild West avontuur ga je natuurLijk naar Attractie- Vakantiepark Slagharen. Hier roL je van het ene avontuur in het ander. Zo val je in de Free Fall van 40 meter hoogte naar beneden en voel je de frisse wind door je haren waaien wanneer je in de Gold Rush door het Wilde Westen vliegt. Aan één dag Wild West avontuur niet genoeg? Blijf dan overnachten in Slagharen! Het avontuur gaat de volgende dag dan gewoon weer door. "Kinderticket van €23,50 voor €20,50. Tickets zijn geldig t/m 10 juli 2020. Bezoekdatum reserveren is verplicht. "Tickets zijn geldig t/m 12 juli 2020. Reserveren is verplicht. Kinderpretpark Julianatoren in Apeldoorn is het leukste kinderpretpark van Nederland. Het pretpark, met méér dan 60 te gekke attracties biedt een onvergetelijke dag uit aan gezinnen met kinderen van 2 tot circa 10 jaar. De echte stoere jongens en meiden maken een duizelingwekkende rit in de achtbaan 'Jul's Rollerskates'! Ben je meer van het avontuur? Maak dan een tocht in Dino's Tour waar je oog in oog komt te staan met echte dinosaurussen! Drievliet is een sfeervol park waar van alles te beleven is, voor jong en oud! Met meer dan 35 attracties is Drievliet het perfecte dagje uit voor de heLe famiLie. Nieuw in Drievliet is het Spray Park, een interactieve waterspeelplaats met 30 speelelementen geplaatst op een waterdoorlatende vloer. Vergeet ook niet een ritje te maken in Formule X, 's werelds eerste X-Car Launch Coaster die in 2 seconden van 0-70 km/u accelereert. Durf jij het aan? Bestel nu je tickets met €5,- korting! Bestel nu je tickets met €6,50 korting! "Tickets zijn geldig t/m 25 oktober 2020. Reserveren is verplicht. "Tickets zijn geldig t/m 25 oktober 2020. Reserveren is verplicht. We kunnen eindelijk weer een bezoek brengen aan een pretpark! Reserveren is bij Attractiepark Toverland, THIS IS HOLLAND, Kinderpretpark Julianatoren, Attractie- Vakantiepark Slagharen, Familiepark Drievliet en Big Insects** verplicht. STAP 1 STAP 2 ""Big Insects reserveer je bij de webwinkel van PZC.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55