COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Maria Xpekrnan - Oostfiuizen Abraham Dees Hendrika Adriana Koster-Wuestenenk Ria '^OVERIGE BERICHTEN P*J So much more I wanted to give to the ones who love me, time wil tell this hitter farewell (nightwish) Peter Brouwer Je wilde zo graag. Je bleef strijden tot het eind, maar dit gevecht was niet te winnen. Toch nog sneller dan verwacht heb je de strijd moeten staken en ben je rustig en waardig ingeslapen. We gaan je missen. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Medewerkers en cliënten 's Heeren Loo Zeeland Hendrika Adriana Wuestenenk Diepbedroefd delen wij U mede dat na een kortstondige ziekte door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moe der, groot- en overgrootmoeder Johanna Wilhelmina Verboom-Zuidijk in de leeftijd van 93 jaar. TemeuzenG. Verboom VriezenveenW. Verboom Govert en Irna Verboom-Dekker Tonia en Gert-Jan Overbeeke-Verboom Cynthia, Yara, Siem Johan en Christien Verboom-Holland Willem, Anna, Maartje, Lotte, Hugo Christiaan en Maaike Verboom-Koersen Noah, Nathan Leendert en Gerdie Verboom-Zomer Tim, Job, Niek Hanneke Verboom Temeuzen B. Dieleman-Verboom M. Dieleman Jacco Dieleman en Marjolein Dieleman Jolanda Dieleman Reeds is voorgegaan: C.P. Verboom-van de Velde (2006) 15 juni 2020 Hondiusstraat 15 4532 CA Temeuzen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 20 juni om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Gezien de corona-beperkingen vinden de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaats. Via wwwkerkdienstgemist.nl is de rouwdienst mee te luis teren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorg Saam Thuis voor de liefdevolle verzorging. pzc.nl/familieberichten DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! woensdag 17 juni 2020 PM )e bent niet dood: de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn eeuwig Huis. Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken: je hebt ze nu, want je bent veilig Thuis. In Gods ontferming opgenomen: *5 december 1932 113 juni 2020 Geliefde, bijzondere man, vader en opa van: Sarie Dees - Van Driel Bram en Lindy, Heieen t, Quirijn en Rozemarijn, Lucia en Lars Peter en Jacomijn, Bram, Sem.Jos en Marloes Jolien en Cor, Kai Francois en Carin, Sara, Suze Nelleke en Peter, Sarie, Pijke Marnix en Rian, Tomoo Axel en Dorieke, Lauren, Mathis, Mels De uitvaart vindt in besloten kring plaats op vrijdag 19 juni. De samenkomst in de Gasthuiskerk te Middelburg is vanaf 12:30 uur te beluisteren op www.kerkomroep.nl Dam 71,4331GH Middelburg Zwijgzaamstil en zonder vragen, heb je je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden, van mij weggegleden. Na een moeizame en ongelijke strijd uit je lijden bevrijd. Moe, maar dankbaar voor haar lange leven, is overleden mijn moeder in de leeftijd van 91 jaar. Krommenie 28 mei 1929 Middelburg 15 juni 2020 Bernardus Cornelis Koekman Hans Koekman Correspondentieadres: Hoge Geere 7,4331 MH Middelburg Speciale dank aan verzorgingshuis Buitenrust Middelburg, afdeling Vuurtoren, Welzijn en dokter De Laet voor de goede zorgen. In verband met de maatregelen vindt het afscheid plaats in besloten kring. Met droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondige, ernstige ziekte de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen mijn geliefde schoonzus en onze tante echtgenote van Adriaan Cornelis Koster in de leeftijd van 88 jaar Hoek PJ. Goud-Koster Neven en nichten Steketee-Koster Neven en nichten Koster-Steketee Neven en nichten Goud-Koster We wensen onze geliefde oom met zijn (klein-)kinderen veel sterkte toe. Hoek, 15 juni 2020 Psalm 32 Na een kortstondig en heftig ziekbed is in vrede en vertrouwen overleden mijn dierbare vrouw, onze liefhebbende moeder, schoonmoeder, oma en omi Lid in de Orde van Oranje-Nassau Assen, 11 februari 1932 Goes, 15 juni 2020 Ad Koster Hans Joke en Maarten Harry en Bonnie Klein- en achterkleinkinderen Nachtegaallaan 56, 4461 RM Goes Vanwege de maatregelen rondom het coronavirus is er geen gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren. De dankdienst voor haar leven en de begrafenis zullen daarom in besloten kring plaatsvinden. De dankdienst is live te volgen op vrijdag 19 juni vanaf 13.30 uur via www.cgk-goes.nl, via live meekijken. Onze dank gaat uit naar onze huisarts, dokter Van der Werjf, voor zijn goede zorgen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45