12 FAMILIEBERICHTEN 7nJ& Ci Inge Caljouw Godefridus Wilhelmus Geeve Friedy -Friedy- OVERLEDEN Geschokt en diepbedroefd zijn wij dat plotseling uit ons leven is weggerukt onze lieve, levenslustige dochter, onze zus, schoonzus en tante Ze had nog zoveel plannen Vlissingen, 21 oktober 1977 Vlissingen, 14 juni 2020 Tom en Riet Caljouw Esther en Ian Amy, Hannah, Lucy Mark en Coralijn Timme, Sarah, Ties Ruud Fam. Caljouw Krommenhoekseweg 11,4373 SN Biggekerke Email: tcaljouw@kpnmail.nl Op maandag 22 juni wordt de afscheidsbijeenkomst gehouden in besloten kring. U kunt schriftelijk condoleren. INGE Ons bereikte het droevige bericht, dat door een noodlottig ongeval, is overleden Inge heeft voor ons jarenlang artikelen geschreven voor o.a. de Vlissingse Held. Wij wensen haar familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Vrijwilligerspunt Vlissingen Marieke Besuijen Debby Wolff Inge Caljouw Inge Inge Caljouw Inge Caljouw De liefde die ons bindt sterft nooit Liefde kan niet sterven, omdat zij eeuwig is Daarom blijven wij in liefde met elkaar verbonden, jij daar, wij hier Na een mooi leven is heel plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en onze super opa Geboren, Heinkenszand, 9 december 1944 Overleden, Ritthem, 15 juni 2020 Tjitske Geeve-Prins Arno Geeve in liefdevolle herinnering Ellen en Robert Jentink-Geeve Tom, Elske Correspondentieadres: Kroonjuweel 23 4388 MD Oost-Souburg De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal in besloten kring plaatsvinden. bijzonder, uniek en toch gewoon. Beste vriend, we zullen je erg missen. Louis en Laura Frans en Pia Gerrit en Riet Jan en Toos Naldy en Nel Jola en Hans Nel Corrie André de Groot André lieve Andre aan het einde van de tunnel is het lichtgoede reis liefs: Sam, Ellen .Casper en Robinn woensdag 17 juni 2020 PM Zo oneerlijk Verdrietig en ontroerd zijn wij, dat we afscheid moeten nemen van ons nichtje Zij zal altijd in onze gedachten blijven als een sterke, positieve vrouw. Een voorbeeld voor velen. Wij wensen Tom, Riet en hun gezin heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Wim en Lida Ineke en Rudi Truus en Ton neven en nichten Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve vriendin Altijd een luisterend oor en belangstelling in de mensen waar je om gaf. Hoe jij in het leven stond, is een inspiratiebron voor ons allemaal. Voor altijd in ons hart. Ann-Marie Ben Chantal Joram Githa Iris Erik Janneke Bas Karin Andy Koos (Annemiek) Sam Kris Dennis Lisa Joris Lizet Marileen Emiel V Masja Miquel Merian en alle kinderen, voor wie jij zo speciaal was Wij wensen Tom, Riet, Esther, Mark, Ruud en verdere familie heel veel sterkte. Lieve, geweldige Wat een gat laat jij achter. Hoe moet dat ooit weer gevuld worden met alle liefde, aandacht, positiviteit en humor die jij met je meeneemt? Je was een fantastische vriendin en 'tweede moeder" voor de jongens, we missen je enorm. Dinsdag zal nooit meer hetzelfde zijn. Bas, Janneke, Koen, Guus Olivier Enorm verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin. Je was altijd geïnteresseerd in ons en je had nog zoveel plannen! Wat zullen we je ongelooflijk missen. We zullen je nooit vergeten! Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in deze zware tijd. Annemiek en Sam Gernaey-Remeeus Dirk en Pim Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Fanatiek hockeyspeelster, coach, trainster en secretaris van de hockeyafdeling en secretaris van onze vereniging, gedreven ambassadeur van het onbeperkte leven. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur en alle leden van Sportclub Gehandicapten Beveland Zoals ik zelf wilde ben ik rustig ingeslapen en wordt in stilte gecremeerd. Hodie Mihi Cras Tibi 08-02-1956 -15-06-2020 Lieve André Dit afscheid kwam veel te vroeg Monique en Ron Kim, Ramon, Raoul, Xaira en Noë Loupe en Ayla "it Rust zacht lieve broer Rob, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44