Het voordeel F van PZC Een greep uit onze Vaderdag-favorieten Omdat je het verdient! Zorg ervoor dat je niet met lege handen komt te staan op Vaderdag en neem een kijkje in onze lijst met last minute Vaderdag-favorieten, die je direct in huis hebt! Met onder andere een hotelovernachting in één van de NH Hotels in Nederland en België, een slipcursus en een cursus voor het behalen van je vaarbewijs! NH overnachting Mabi City Centre Hotel Maastricht Slipcursus Tesla rijden Het Bowie concert Cursus Vaarbewijs Holland Pop Festival 1970 Helikopter vlucht Ga naar pzc.nl/vaderdag €180,- Zin in een nachtje weg op een veilige en verantwoorde manier? Met deze hotelvoucher voor 2 personen kom je samen even lekker tot rust. Mabi City Centre Hotel is gevestigd midden in het historische centrum van Maastricht, om de hoek van de markt. Slippen, sturen, draaien op glad wegdek en weer recht doorgaan. Een antisLipcursus is de manier om een volleerd automobilist(e) te worden. Voel de sensatie van het rijden in deze supercar en geniet van de jaloerse blikken op de weg. Een immense live band zorgt samen met een ongeëvenaard decor voor een spectaculaire ode aan één van de meest legendarische artiesten aller tijden! Altijd al de zeeheld willen uithangen op kanalen, rivieren en kleine meren? Volg de online cursus voor het behalen van je vaarbewijs! Concertfilm 'Stamping Ground' gaat over het legendarische festival dat in 1970 werd gehouden in Kralingen. De groundcrew neemt je mee voor jouw briefing en boardpass! De helikopter zet de landing in, nu is het jouw beurt! m *Exclusief reserveringskosten. INCL. ONTBIJT KORTING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 20