COLOFON Familieberichten cf FAMILIEBERICHTEN 9 Daniëlle Mathijssen-Dassen yjcndy Wrf- OVERLEDEN 29-10-1967 11-06-2020 Daniëlle, je genoot volop van het leven, van ons, van je passie voor glaskunst en de tuin. Maar als een donderslag bij heldere hemel ben je - veel te jong - weggerukt uit het leven en blijven wij ach ter in een leegte met immens verdriet, ongeloof en onbegrip. We hadden nog zoveel leuke dingen met elkaar ge pland maar jij bent er niet meer bij. We zetten ze door, omdat jij dat gewild zou hebben. We zullen je enorm missen maar dragen je voor altijd mee in ons hart. We hopen dat de plek waar je naar toe gaat van glas is met kleurige bloemen, vogels en planten versierd. Veel liefs Johan Femke en Tom Milou Thomas en Emma Flynn# Milly en Eugène Dassen Francoise, Jeroen, Vincent en Julian Gijbeis Ann Mathijssen-Mariën Jolanda en Abdel, Rafik, Koomah en Panish Correspondentieadres: t.a.v. familie Mathijssen Coöperatie DELA Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Dont worry about a thing 'Cause every (Me thing gonna he afright In onze herinneringen zal zij voortleven als een eerlijk, puur en bruisend persoon. Veel te vroeg... Veel te jong... Woorden kunnen de leegte niet vullen... Zij mocht helaas maar 34 jaar wórden Namens iedereen; Jack Suzan Rinus en Petra Gerda (in liefdevolle herinnering) Goes, 11 juni 2020 Monnetstede 35,4463 GX Goes Wij nodigen u hierbij van harte uit om Wendy een laatste groet te komen brengen met de auto (niet meer dan 3 personen per auto), middels een Drive(good)Bye op dinsdag 16 juni van 19.30 uur tot 20.30 uur langs het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 in Goes. Graag een roze roos meenemen. De afscheidsdienst van Wendy zal in besloten kring plaatsvinden. Meer informatie over het afscheid van Wendy kunt u vinden op: www.gedenken.nl/herinner/wendygeleedst-dieleman Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Marie Louise Josepha Stroecken - Wies - in de leeftijd van 86 jaar. Heel bijzonder Heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw Verdrietig en sprakeloos zijn wij door het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze collega Johan Daniëlle Mathijssen - Dassen Wendy Geleedst - Dieleman Soms zou je willen dat gisteren nooit voorbij ging Omdat vandaag alles zo anders is Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze maat Johan Daniëlle Mathijssen - Dassen Wij wensen Johan, Femke, Milou en Thomas veel sterkte met dit grote verlies. Patrick Ann Ruud Sabine Peter Anky Stefan Angelique Hanco Annelies Maatschap WEA Zeeland pzc.nl/familieberichten maandag 15 juni 2020 ZV 22-02-1986 11-06-2020 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moe gestreden, uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Dat we je zouden verliezen stond vast, niet wanneer. Zij aan zij gevochten, tot die laatste keer... Zoveel zorg voor haar gezin, ook al was ze ziek. Lieve ma, oma voor ons was je uniek! weduwe van Petrus Alouisius Marie van Mieghem Kloosterzande Stanny en Irene Wesley Jordy Oud Sabbinge Marjon en Kees Kimberley en Jasper Daisy en Mark Nicky 12 juni 2020 Correspondentieadres: Marijkeplein 8 4587 BH Kloosterzande Dinsdag 16 juni is er van 13.00 - 14.00 uur gelegen heid afscheid van Wies te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'De Blaauwe Hoeve' voor alle goede zorgen en aandacht. We wensen Johan, Femke, Milou en Thomas en verdere familie en vrienden ontzettend veel sterkte met dit grote verlies Collega's WEA Zeeland Vestigingen Middelburg, Vlissingen, Hulst en Oostburg Diep bedroefd zijn wij over het overlijden van ons lieve nichtje Goes Jan Mientje Dieleman Axel Peter Dieleman Esmiralda van Dorsselaer Bonaire CN Danielle Dieleman Dhanesh de Kok Wij wensen de familie veel sterkte C FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. medki l|l' apg "familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 59