De ballen Nostalgie Speel als Djoko! Luchtig jurkje Op de buitenbaan We hebben er lang op moeten wachten, maar de mooie tennistijden zijn weer begonnen. En dit kun je vast wel gebruiken. Betty Stöve serveert Flitsend dessin Wedstrijdbagage TENNIS 11 Zonnebrand Stuiter Dunlop is er maar wat trots op de officiële ATP-speelbal te mogen leveren. 'Wij geven wat 's werelds beste tennissers van een bal eisen', te weten: verbeterde zichtbaarheid, preci- siecurves in de lucht en een consistente stuiter. In balans Robuust Cool Plooien Down Under Opslag GO MAANDAG 15 JUNI 2020 Een heel bijzondere, lichtgewicht tennisoutfit. De vrolijke print van de textielontwerpster Cassie Byrnes is geïnspireerd op inheemse motieven uit de omgeving van Melbourne Park, de locatie van de Australian Open. De comfortabele pasvorm zonder schoudernaden betekent meer bewegingsvrijheid. Nike Court Melbourne-collectie, jack: €70, broek: €60 (adviesprijzen). Sun Cr e<i m Het buitenseizoen is weer losgebarsten en of er nu zon is of niet: de uv-straling hangt in de lucht. Goed smeren dus. Deze honderd pro cent natuurlijke, biologische en veganistische zonbescherming stimuleert huidherstel. Skalaris Health-zonnebrandcreme SPF15, €28,95. Dunlop ATP Official ball, 3 stuks, vanaf €5. OP Ook in tennisland is retro dé stijl van nu. Met dit klassieke jaren-70-outdoormodel, uitgevoerd in moderne materialen, steel je ook de show tijdens een blokje om of op een coronaproof terras. New Balance Pro Court Classic (vanaf maat 36), €100. Smashing op de baan Door Annet de Groot Was Fila vroeger een tutmerk voor de tennisvriendinnen van je moeder, anno nu loopt iedereen weg met de polo's en de sweaters. Dat 'onze' Kiki erin tennist, zal vast hebben bijgedragen aan de popu lariteit. Van polyester, in groen-wit ('green ash'). Fila Ariana-tennisjurk, adviesprijs €70. Dit witte retroplooirokje van polyester - lekker kort en met een rood-wit-blauw accentje - doet denken aan de glorietijd van Betty 'koningin van 't Melkhuisje' Stöve. Met brede tailleband en geïnte greerde leggingshort. Ook in donkerblauw. K-Swiss Heritage rok dames (wit-rood), adviesprijs €39,95. Wilson-rackettas 76x29x33 cm, diverse kleuren, adviesprijs €120. Niet dat je ook historische zeges boekt, maar zo voelt het wel op deze 'signature-schoen', ontwikkeld door Asics en Novak Djokovic. Met Mono-Sock™-pasvorm, uitneembare Ortholite™-sockliner en geltechnologie in de zool voor grotere sprongkracht. In deze retrolook Roland Garros-tennistas kun je tot twaalf rackets kwijt. Genoeg aan twee stuks? Gebruik een van de grote compartimenten voor extra shirts, reserveballen of je vuile tenniswas. Met verstelbare draagbanden. Asics Court FF™ Novak, diverse kleuren en modellen (ook dames), €180. Verkoopinformatie: Asics: asics.com Dunlop: dunloptennis.nl Fila: fila.com via tennisdirect.nl K-Swiss: k-swiss.com Skalaris: skalarishealth.com New Balance: newbalance.com Nike: nike.com/nl/t/nikecourt via tennisdirect.nl Wilson: wilson.com/en-gb/forms/finddealers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 51