8 FAMILIEBERICHTEN JóbcwwwEli&aheXfos VoA/CcUe/ - hJCeuweMhuOfre/ -Jo-- Daniëlle Mathijssen-Dassen Daniëlle Mathijssen Daniëlle Daniëlle Mathijssen yjcndy OVERLEDEN 29-10-1967 11-06-2020 Daniëlle, je genoot volop van het leven, van ons, van je passie voor glaskunst en de tuin. Maar als een donderslag bij heldere hemel ben je - veel te jong - weggerukt uit het leven en blijven wij ach ter in een leegte met immens verdriet, ongeloof en onbegrip. We hadden nog zoveel leuke dingen met elkaar ge pland maar jij bent er niet meer bij. We zetten ze door, omdat jij dat gewild zou hebben. We zullen je enorm missen maar dragen je voor altijd mee in ons hart. We hopen dat de plek waar je naar toe gaat van glas is met kleurige bloemen, vogels en planten versierd. Veel liefs Johan Femke en Tom Milou Thomas en Emma Flynn# Milly en Eugène Dassen Francoise, Jeroen, Vincent en Julian Gijbeis Ann Mathijssen-Mariën Jolanda en Abdel, Rafik, Koomah en Panish Correspondentieadres: t.a.v. familie Mathijssen Coöperatie DELA Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn geschokt en aangeslagen door het plotselinge overlijden van onze lieve, betrokken en creatieve vriendin, Wij wensen Johan, Femke, Milou en Thomas en verdere familie heel veel sterkte toe! Onze fietsclub zal nooit meer hetzelfde zijn.. Anita en Ton van Oostrom Angelique en Oscar Lapré Jolanda en Jan-Willem van Koeveringe Dag lieve ...'t veld, dorde moan beschenen, makt vandaag enne deepe zucht 't donker is vurgood verdwene vur altied de ieuwig blauwe lucht... Wij wensen Johan, Femke, Milou en Thomas en naasten heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Herman, Tanja en Otto Heijboer Roko Margitic Heel bijzonder Heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw Verdrietig en sprakeloos zijn wij door het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze collega Johan Daniëlle Mathijssen - Dassen We wensen Johan, Femke, Milou en Thomas en verdere familie en vrienden ontzettend veel sterkte met dit grote verlies Collega's WEA Zeeland Vestigingen Middelburg, Vlissingen, Hulst en Oostburg Wij zijn geschokt en verdrietig door het geheel onverwachte overlijden van Echtgenote van ons betrokken lid van het eerste uur, Johan. Wij wensen Johan, Femke, Milou en Thomas en verdere familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Namens het bestuur en alle leden van Lions Club Middelburg, Jan-Willem van Koeveringe President Soms zou je willen dat gisteren nooit voorbij ging Omdat vandaag alles zo anders is Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze maat Johan Daniëlle Mathijssen - Dassen Wij wensen Johan, Femke, Milou en Thomas veel sterkte met dit grote verlies. Patrick Ann Ruud Sabine Peter Anky Stefan Angelique Hanco Annelies Maatschap WEA Zeeland Tot onze droefheid hoorden wij dat op hoge leeftijd is overleden onze tante Jannie Jarenlang hebben we haar als schoonmaakster op onze school gehad. We zullen haar ijver, bereidwilligheid, meeleven en liefde niet vergeten. We horen haar nog steeds tegen kinderen én personeel zeggen "o mijn liefkind". Bestuur, team en medezeggenschapsraad Ds. G.H. Kerstenschool Borssele "X Doht worry ahout a thing 'Cause every Me thing gonna he alright In onze herinneringen zal zij voortleven als een eerlijk, puur en bruisend persoon. Veel te vroeg... Veel te jong... Woorden kunnen de leegte niet vullen... Zij mocht helaas maar 34 jaar wórden Namens iedereen; Jack Suzan Rinus en Petra Gerda (in liefdevolle herinnering) Goes, 11 juni 2020 Monnetstede 35,4463 GX Goes Wij nodigen u hierbij van harte uit om Wendy een laatste groet te komen brengen met de auto (niet meer dan 3 personen per auto), middels een Drive(good)Bye op dinsdag 16 juni van 19.30 uur tot 20.30 uur langs het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 in Goes. Graag een roze roos meenemen. De afscheidsdienst van Wendy zal in besloten kring plaatsvinden. Meer informatie over het afscheid van Wendy kunt u vinden op: www.gedenken.nl/herinner/wendygeleedst-dieleman Diep bedroefd zijn wij over het overlijden van ons lieve nichtje Wendy Geleedst - Dieleman In plaats van kaarten Plotseiwogk wat-j& er 1tiet meer. Op bijna 92 jarige leeftijd is toch nog onverwacht overleden Kruiningen, 8 juli 1928 Middelburg, 11 juni 2020 Weduwe van Lau Davidse Geheel naar haar uitdrukkelijke wens zal de crematie in stilte plaatsvinden. Peter en Addie Fahrenheitstraat 15 4416 DD Kruiningen maandag 15 juni 2020 PM 22-02-1986 n-06-2020 Goes Jan Mientje Dieleman Axel Peter Dieleman Esmiralda van Dorsselaer Bonaire CN Danielle Dieleman Dhanesh de Kok Wij wensen de familie veel sterkte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36