m Kees Capello 1? FAMILIEBERICHTEN 19 Geerling Pieper Nellie Bauer-Weezepoel Cornelis Langebeeke Elizabeth Louws-Volmer Sj aak van Biezen Christina Marij s-Meerman 5* :C~ Pieter van Belzen ci y K Lein Pieter Brasser OVERIGE BERICHTEN Zoals een boot langzaam achter de horizon verdwijnt. Zo hebben wij stap voor stap afscheid genomen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Voor al uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, opa en 'ouwe opa' - Geurt - zeggen wij u hartelijk dank. Cobie en Jan Huisson - Pieper Natascha en Chris, Jim Davey en Jolanda Olga Clementine 's-Heer Arendskerke, juni 2020 Een woord, een gebaar of kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhébt, missen moet. In deze moeilijke tijd was jullie medeleven voor ons onmisbaar na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Voor alle troostende woorden, de lieve kaarten en mooie bloemen willen wij jullie hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, 13 juni 2020 Wij willen u hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Het doet ons goed zoveel brieven, kaarten en lieve woorden te hebben ontvangen. Kinderen en (achter) kleinkinderen Kruiningen, juni 2020 Voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom, zeggen wij u hartelijk dank. Wij kijken terug op een goede dankdienst voor zijn leven in de Pelgrimskerk van Vrouwenpolder. Ome Kees zorgde voor verbinding binnen de familie, ook al wonen we door het gehele land. Voor de familie Langebeeke liggen de roots in Vrouwenpolder en Gapinge, al vele eeuwen lang. Dat maakt Walcheren bijzonder om er te wonen, stil te staan bij het leven dat hier geleefd is, er opnieuw heen te gaan om herinneringen op te halen en te genieten van de mensen, de zee en het mooie landschap. Het levensverhaal van Cornelis Langebeeke is te lezen op: https://mensenlinq.nl/overlijdensberichten/ cornelis-kees-langebeeke-8793368/ Vrouwenpolder, juni 2020 Wij willen u bedanken voor alle belangstelling na het overlijden van De vele kaarten, brieven en mooie woorden hebben een diepe indruk op ons gemaakt. Familie Louws Grijpskerke, juni 2020 Ondanks dat wij de begrafenis vanwege het corona-virus in besloten kring moesten laten plaatsvinden, hebben wij ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame en lieve man, vader en schoonvader Adriaan de Bruijne -Adrie - Graag willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van betrokkenheid in de vorm van kaarten, lieve brieven, hartverwarmende telefoontjes en het samen stil zijn. U was en bent ons tot troost en steun in deze verdrietige periode. Nel de Bruijne-Minderhoud Jolanda en Jos Axel, juni 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor het meeleven en de belangstelling zowel schriftelijk als persoonlijk na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan. M.M. van Biezen - de Pooter kinderen en kleinkinderen Goes, juni 2020 Voor de vele blijken van meeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder zeggen wij u heel hartelijk dank. Uw meeleven heeft ons als familie goed gedaan. Familie K. Marijs-Nijsse Familie J.C. Marij s-Meulmeester Famile H. Marij s-Wondergem Familie W.J.Kole-Marijs Arnemuiden, juni 2020 www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 13 juni 2020 PM Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader en (over)opa zeggen wij u hartelijk dank. Blaas Hennie Joos Klaas Marjan Kleinkinderen en achterkleinkinderen Arnemuiden, juni 2020 f V Bedankt voor de hartverwarmende belangstelling en de vele, vele kaarten met de daarop geschreven mooie woorden en herinneringen die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en geweldige opa Het gemis is groot, maar we koesteren de herinneringen. Familie Brasser COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 uitvaartverzorging Betrokken, dienstbaar en professioneel^^H Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 i§) overtoom-groen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47