x/?< Kobve/WC&ie/ - Karman/ 18 FAMILIEBERICHTEN Adriana Nijholt-van de Ketterij Ceesjanse Theo Schouwenaar Lia van Dijke-Tromper Nel Gabriëlse emcjn OVERLEDEN DANKBETUIGING Rinus Filius Leen van Dijke Jos de Koeijer Christina van Belzen - Schroevers Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en overoma sinds 23 september 1972 weduwe van Eeltje Nijholt partner van Jacobus Buijs f in de leeftijd van 91 jaar. Amemuiden: Martin en Maijo Nijholt Heeijansdam: Diana en Lennard Glen, Naomi Amemuiden: Angelien Amemuiden: Eddie 11 juni 2020 Correspondentieadres: Wielingen 5,4341 LM Amemuiden Wij bedanken iedereen die onze moeder en oma liefdevol heeft verzorgd. Onze moeder en oma is thuis opgebaard, Mansfeldstraat 18 te Amemuiden, waar u afscheid van haar kunt nemen op maandag 15 juni van 19.30 uur tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. M. Klaassen, zal in besloten kring gehouden worden op dinsdag 16 juni om ll.OOuurinzaalIchthus, naast de Nederlands Hervormde Kerk te Amemuiden, te volgen via: www.hervormdarnemuiden.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaiplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. O my je/ heengcuuv treurew wij /wve/je/wafr, %üwwe/je/d/vrikbcvar Ovrvwie*je;was-, tfjwwe/je; Graag willen wij u hartelijk bedanken voor uw steun en medeleven na het overlijden van onze allerliefste en zorgzame vrouw, moeder en oma Uw belangstelling en hartverwarmende woorden zijn ons tot troost geweest. Goes: Ko Wisse Heinkenszand: Marinette Wisse Joey en Marit Mike en Jasmin Kris Middelburg: Natascha Wisse 13 juni 2020 In deze tijd van afstand hebben we de nabijheid gevoeld door de enorme hoeveelheid lieve kaartjes en andere blijken van medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man en onze pa We willen iedereen hartelijk danken, Mien en de (klein)kinderen Ritthem, 10 juni 2020 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn vader, schoonvader, opa en overgroot opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. En het geeft ons kracht en troost om verder te gaan zonder hem. Kees en Sarie Lindenbergh Kinderen en kleinkinderen Goes, juni 2020 "Zonder Theo is alles anders" Wij willen iedereen bedanken voor de vele hartverwarmende en ontroerende reacties na het overlijden van onze lieve, moedige en onvergetelijke Uw aanwezigheid bij de drive-through heeft ons ook erg goed gedaan. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden. Mieke Mirjam Ramon Anniek& Barry Karlijn Wouter Michel Jikke Simone Vivian Renee Goes, juni 2020 Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, bloemen, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft moeilijk, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Riet Remijn-Buijsrogge Arja en Bart Ilse en Mark Ismqy, Carmen en Olwyn Terneuzen, juni 2020 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en allerliefste opa *13 juni 1942 - 127 maart 2020 De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Jos, niet alleen voor ons, maar voor velen is geweest. Matty de Koeijer Kinderen en Kleinkinderen Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Familie van Belzen Amemuiden, juni 2020 zaterdag 13 juni 2020 PM How do you feel, loving a rose? Guarding her life day and night How do you feel, losing that rose? Killed by a storm you can't fight Girl now you're gone The memory of your smile that will never leave my mind Uit: Lea-the Cats Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en superoma Wij hadden haar afscheid graag een andere inhoud willen geven en het fijn gevonden u persoonlijk te ontmoeten en herinneringen op te halen. Helaas behoorde dit door de huidige regelgeving niet tot de mogelijkheden. Ton van Dijke Kinderen en kleinkinderen Voor altijd in ons hart De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van onze lieve man en vader Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven en de steun in deze moeilijke tijd. De vele kaarten, mooie woorden, bloemen en telefoontjes hebben ons goed gedaan. Saar van Dijke - van Waarde Ronald Linda Goes, juni 2020 Wij willen u dankzeggen voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie: De heer W.P. van Sluijs executeur testamentair Zoutelande, juni 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46