FAMILIEBERICHTEN 17 Lena Duvekgt-Xarreman Kees Hollemans Hans Willem Pot Jannis Meijers OVERLEDEN v ?- Met groot verdriet hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzus, tante en oudtante. Cornelia Luteijn de Nood Willemien Piet en Joke f ,Cobi Geert f en Ineke, Arie Lisette en Marco Susanna Arian en Joyce Sven en Zoë Lieve Corrie we gaan je belangstelling, gezelligheid en zorgzaamheid erg missen. "Alles was ist endet" R. Wagner - Rheingold Donderdag jl. heeft, na een goed en mooi leven, afscheid van ons genomen Lid in de Orde van Oranje - Nassau Slikkerveer, Lewedorp, 7 december 1939 11juni 2020 Lewedorp: Ronald Koning Sliedrecht: Adriaan Pot Postweg 14,4456 RG Lewedorp Hans is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Hans te nemen op zondag 14 en maandag 15 juni van 13.00 tot 16.00 uur. De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in stilte plaatsvinden. Lieske Petry-van Maldegem Detlef Petry Jannis Meijers "Het gras verdort, de bloem valt af, maar het woord van onze God houdt eeuwig stand. Jesaja 40:8 Met een hart vol liefde en vervuld van ontelbare mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve vader, opa en opi Jan weduwnaar van Leny Meijers-Vogel Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Serooskerke, 7 oktober 1932 t Reeuwijk, 9 juni 2020 Wij zijn dankbaar voor wat hij voor een ieder van ons heeft betekend. Martineke en Fred Marije en Danny, Amber, Evi, Mats Femmelieke Jorg en Lydia, Selah, Ezra Jaco en Janneke Wikke en Rhodé, Fedde Tjitske en Han, Emma, Levi, Jasmijn Auke en Beverly, Siem Cees en Nicole Davy en Isabel, Kim en Kay, Laura en Mitchel, Bas en Denise, Maartje en Jean Ankie en Martin Nino, Vivian, Sarah-Kay Inge en Joost Abbey en Harm, Febe - - AT?, mdentieadres: Stoppelenburg Uitvaartverzorging t.a.v. Familie Meijers Hoflaan 6 2821 XD Stolwijk De rouwdienst en de begrafenis zullen in besloten familiekring plaatsvinden op maandag 15 juni te Sint Laurens. Uw medeleven in de vorm van kaarten wordt erg op prijs gesteld en kan naar het bovenstaande adres verzonden worden. Jannis Meijers Jan zaterdag 13 juni 2020 PM Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Wissenkerke, Vlissingen, 15 oktober 1938 6 juni 2020 weduwe van Lau Duvekot Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: K. Verhage Boomgaard 5,4371 CM Koudekerke Lena heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. ...en Hij leidde hen naar de haven van hun begeerte. Psalm 107:30 Vol liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van weduwnaar van Maria den Breems Vlaardingen, SintJansteen, 13 juli 1928 8 juni 2020 Max Hollemans en Arno Mol Nelie en Charlick Dubois-Hollemans Nettie Hollemans en Wim van Arkel Welmoed Hollemans (achter)kleinkinderen Correspondentieadres: Verdunlaan 6,4564 AZ Sint Jansteen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn allerliefste vrouw Lieske is er niet meer. Zij is heel rustig ingeslapen na een veel te zware ziekte met een zeer lange lijdensweg. In 50 jaar huwelijk hebben wij tweeën veel geworsteld, maar wij waren heel blij met elkaar. Zij was mijn grote steun in mijn 30-jarige worsteling als psychiater. Zij was een deel van mij en ik zal haar zeer missen. Kortgene, 23 juli 1950 t Maastricht, 6 juni 2020 echtgenote van Helma en Ko van Maldegem Kinderen Kleinkinderen Hennie en Jankees van Maldegem Kinderen Kleinkinderen Heike Petry Miran en Eilien Ute en Carsten Petry Kinderen Correspondentieadres: Jekerschans 59, 6212 GH Maastricht De crematieplechtigheid wordt gezien de huidige omstandig heden helaas in besloten kring gehouden. Het zou fijn zijn als u in gedachten bij ons bent en een kaarsje wilt branden voor Lieske. Een speciaal woord van dank aan het personeel van ENVIDA-th uiszorg, "Team Sint Pieter", voor hun liefdevolle zorg. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Tineke Hoefkens - Meijers Adri Hoefkens Nichten en neven We zijn verdrietig door het overlijden van onze geliefde zwager en oom We wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Familie Vogel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45