FAMILIEBERICHTEN 19 Izaak Riemens Honoré Neefs J(o t^emijn Tilly Menu - van Waterschoot Theo van Geertruij Fons Biesbroeck Liny Veerman-Ooms Theo Schouwenaar Maria Leutenis Peet Dimmers IN MEMORIAM Cyriel Dellaert COLOFON Familieberichten Het gemis zal altijd blijven, maar voor de steun en de overweldigende belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze papa en opa zeggen wij hartelijk dank! Het doet ons goed te mogen ervaren hoe geliefd hij was bij velen! Familie Riemens Sas van Gent, juni 2020 De ontelbare kaarten, telefoontjes, bloemen en de grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van hebben ons een enorme steun gegeven. Uit aller naam: Nelly Risseeuw - Wijna Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, bloemen, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft moeilijk, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Terneuzen, juni 2020 Riet Remijn-Buijsrogge Arja en Bart Ilse en Mark Ismay, Carmen en Olwyn Uw medeleven met het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma heeft ons diep geraakt en gesteund. Wij danken U voor de vele kaarten, brieven, bloemen en lieve berichten. Familie Menu Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. De vele kaarten en alle berichten hebben ons diep ontroerd en waren een grote steun. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Blaauwe Hofke 61 bedanken voor de uitzonderlijke goede zorg. J.C. van Geertruij-Ringoot Rudie en Sonja Benny en Tamara klein- en achterkleinkinderen Hulst, juni 2020 V "Zonder Theo is alles anders" Wij willen iedereen bedanken voor de vele hartverwarmende en ontroerende reacties na het overlijden van onze lieve, moedige en onvergetelijke Uw aanwezigheid bij de drive-through heeft ons ook erg goed gedaan. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden. Mieke Mirjam Ramon Anniek& Barry Karlijn Wouter Michel Jikke Simone Vivian Renee Goes, juni 2020 In ons verdriet om het heengaan van onze Maria, oma en oma-oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Regina en Peter de Smet-van Swaal Anita en Luciën van Mol-van Swaal Frank en Marloes van Swaal-de Vet Werner en Tanny van Swaal-Bakker klein- en achterkleinkinderen Hulst, juni 2020 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van him medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- achterkleinkinderen 13 - 06 - 2019 13 - 06 - 2020 Zo geliefd, zo'n gemis. Het leven was zoveel mooier met jou Cp Lucia, Gerard en Femke, Birgitte en Tonie, Wesley, Kelly en Jan, Lissa, Maxim, Amélie zaterdag 13 juni 2020 ZV Door alle Corona-maatregelen hebben wij op 14 mei jl. noodzakelijk in kleine kring afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa, opa en opa-opa We hebben hem niet het grootse afscheid kunnen geven wat we hem als echte Hulstenaar en HW 24-er zo hadden gegund, maar wat deed het ons goed dat zoveel mensen met ons meeleefden. Een kaart, appje, mooie verhalen, bloemen en de hartjes-actie van HW24... Hartelijk bedankt iedereen. Tevens willen wij Miranda Brasser bedanken voor haar geweldige begeleiding. Lydi Neefs-Bolssens, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Juni 2020. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de blijken van medeleven in de vorm van kaarten, bloemen en telefoontjes na het overlijden van Celina de Maagt Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, juni 2020 Nooit zal je meer in je tuin lopen waar ieder gewas en iedere plant getuigen van je zorgende hand nu ging de hemeltuin voor je open Wij willen iedereen bedanken voor alle belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Emmie Gijs Veerman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, Juni 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 134