70 -r 18 FAMILIEBERICHTEN Adriana Nijholt-van de Ketterij Hans Willem Pot Lena Duvekot-%arreman JUBILEUM OVERLEDEN Kees Hollemans DANKBETUIGING Harry Korst en Joke Korst - Jacobs re» Lieske Petry-van Maldegem Detlef Petry Cornelia Luteijn de Nood Wim Alewijnse Betsie Alewijnse-Dobbelaar Irena Rombaut- van der Veeken Adriaan de Bruijne -Adrie - Herman de Maat zaterdag 13 juni 2020 ZV We willen iedereen hartelijk bedanken Jg voor alle lieve wensen, telefoontjes en prachtige bloemen die wij hebben ontvangen voor ons 70 jarig huwelijk &L» op 31 mei 2020. Churchilllaan 368 4532 MC Terneuzen ...en Hij leidde hen naar de haven van hun begeerte. Psalm 107:30 Vol liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van weduwnaar van Maria den Breems Vlaardingen, SintJansteen, 13 juli 1928 8 juni 2020 Max Hollemans en Arno Mol Nelie en Charlick Dubois-Hollemans Nettie Hollemans en Wim van Arkel Welmoed Hollemans (achter)kleinkinderen Correspondentieadres: Verdunlaan 6,4564 AZ Sint Jansteen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en overoma sinds 23 september 1972 weduwe van Eeltje Nijholt partner van Jacobus Buijs f in de leeftijd van 91 jaar. Arnemuiden: Martin en Matjo Nijholt Heeijansdam: Diana en Lennard Glen, Naomi Arnemuiden: Angelien Arnemuiden: Eddie 11 juni 2020 Correspondentieadres: Wielingen 5,4341 LM Arnemuiden Wij bedanken iedereen die onze moeder en oma liefdevol heeft verzorgd. Onze moeder en oma is thuis opgebaard, Mansfeldstraat 18 te Arnemuiden, waar u afscheid van haar kunt nemen op maandag 15 juni van 19.30 uur tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. M. Klaassen, zal in besloten kring gehouden worden op dinsdag lójuniom ll.OOuurinzaallchthus, naast de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden, te volgen via: www.hervormdarnemuiden.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. "Alles was ist endet" R. Wagner - Rheingold Donderdag jl. heeft, na een goed en mooi leven, afscheid van ons genomen Lid in de Orde van Oranje - Nassau Slikkerveer, 7 december 1939 Lewedorp, 11 juni 2020 Lewedorp: Ronald Koning Sliedrecht: Adriaan Pot Postweg 14,4456 RG Lewedorp Hans is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Hans te nemen op zondag 14 en maandag 15 juni van 13.00 tot 16.00 uur. De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in stilte plaatsvinden. Mijn allerliefste vrouw Lieske is er niet meer. Zij is heel rustig ingeslapen na een veel te zware ziekte met een zeer lange lijdensweg. In 50 jaar huwelijk hebben wij tweeën veel geworsteld, maar wij waren heel blij met elkaar. Zij was mijn grote steun in mijn 30-jarige worsteling als psychiater. Zij was een deel van mij en ik zal haar zeer missen. Kortgene, 23 juli 1950 t Maastricht, 6 juni 2020 echtgenote van Helma en Ko van Maldegem Kinderen Kleinkinderen Hennie en Jankees van Maldegem Kinderen Kleinkinderen Heike Petry Miran en Eilien Ute en Carsten Petry Kinderen Correspondentieadres: Jekerschans 59, 6212 GH Maastricht De crematieplechtigheid wordt gezien de huidige omstandig heden helaas in besloten kring gehouden. Het zou fijn zijn als u in gedachten bij ons bent en een kaarsje wilt branden voor Lieske. Een speciaal woord van dank aan het personeel van ENVIDA-thuiszorg, "Team Sint Pieter", voor hun liefdevolle zorg. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Wissen kerke, 15 oktober 1938 Vlissingen, 6 juni 2020 weduwe van Lau Duvekot Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: K. Verhage Boomgaard 5,4371 CM Koudekerke Lena heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Met groot verdriet hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzus, tante en oudtante. Willemien Piet en Joke t ,Cobi Geert f en Ineke, Arie Lisette en Marco Susanna Arian en Joyce Sven en Zoë Lieve Corrie we gaan je belangstelling, gezelligheid en zorgzaamheid erg missen. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze pa, opa en overgroot-opa en van onze ma, oma en overgroot-oma Zo plots moesten wij van allebei afscheid nemen, het medeleven, persoonlijk of schriftelijk was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Ineke en Mare Milhem-Alewijnse André en Marianne Alewijnse-van Mol Jorny en Aafke -Jinte Fenno en Fay Vogelwaarde, juni 2020 Voor alle belangstelling en medeleven die wij die wij van familie en kennissen mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en tante. En alle mensen van de zorginstellingen. overleden op 6 mei 2020 Willen wij onze dank betuigen. Familie Rombaut - Familie Burgrave Ondanks dat wij de begrafenis vanwege het corona-virus in besloten kring moesten laten plaatsvinden, hebben wij ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame en lieve man, vader en schoonvader Graag willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van betrokkenheid in de vorm van kaarten, lieve brieven, hartverwarmende telefoontjes en het samen stil zijn. U was en bent ons tot troost en steun in deze verdrietige periode. Nel de Bruijne-Minderhoud Jolanda en Jos Axel, juni 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootopa zeggen wij u hartelijk dank. Irma en Jan Klein- en achterkleinkinderen Familie de Maat en familie Neve Sluiskil, juni 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 133