dpg FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN ti Juliana Stevens-Vermeulen COLOFON Familieberichten familieberichten media 11 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Peter van Heerbeek Peter heeft zich jarenlang met hart en ziel ingezet voor onze vereniging. Niets was hem teveel. Wij gaan zijn kennis en inzet enorm missen. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens KB0 Sluiskil Het leven kan alleen achterwaarts begrepen worden, maar moet voorwaarts worden beleefd. S. Kierkegaard Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is tot onze droefenis overleden onze papa en opa Peter van Heerbeek weduwnaar van Nelly van Heerbeek-Goutier Goirle, 20 maart 1937 t Sluiskil, 8 juni 2020 Rieko en Nathalie Juan. Julia Pieter Lydian en Robin Sanne, Elise, Mirte Stan en Marjon Brechje Correspondentieadres: Palmhout 2 2994 HL Barendrecht Vrijdag 12 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen, waarbij de kist gesloten is, in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 13 juni om 11.00 uur. Mocht u de plechtigheid willen volgen via live-stream, kunt u contact opnemen met info@deridder-uitvaart.nl Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Juliana is jaren werkzaam geweest bij Tragel. Ze was erelid van Tragels Actieve Senioren. Wij wensen Peter, Bo en Flo veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Bestuur en leden Tragel Tragels Actieve Senioren pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kuntu op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. donderdag 11 juni 2020 Ga maar gerust, want ik zal met je meegaan. Ik ben je baken, ook in diepe nacht. Een inspirerende persoon is na een rijk en vol leven van ons heengegaan, mijn lieve, begripvolle vrouw, onze lieve en zorgzame ma en oma echtgenote van Joop Basting Oostburg, 16-9-1952 t Hulst, 9-6-2020 Joop Jascha en Cindy Dylan, Kyano Frangois en Luus Rik, Ylja Dajo en Sylvia Jayden, Félien, Stijn, Mara Rubensstraat 12 4561 KN Hulst De crematie zal in familiekring plaatsvinden op dinsdag 16 juni in het crematorium, Bellamystraat 28cteTerneuzen. Wij zullen daar rond 12.30 uur arriveren, u bent van harte welkom om Mattie op het terrein een laatste groet te brengen. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk 't Ravelijn en de medewerkers van Buurtzorg voor de fantastische begeleiding. Stil maar...wacht maar, alles wordt nieuw Na een langzaam afnemende gezondheid is stilletjes van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Joop, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verlies. Ineke en Wietse - in herinnering Frans Daan en Ina Jaap en Jos Neven en nichten SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. I meaia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 61