aESUS NU'-1 C 50,00 PREMIE i Investeer nu in de toekomst, verlaag de energielasten Profiteer nu van de stilte voor de storm jgKM Duurzaam warmer leven TONZON Beslis-Nu premie Doe-het-zelf advertentie Om woningisolatie extra te stimuleren verhoogt de overheid met ingang van 1 juni de subsidie op woningisolatie met circa 50%. Deze verhoging zal in stand blijven tot het einde van dit jaar. Doordat men alleen de mogelijkheid heeft om binnen deze periode te profiteren van de verhoogde subsidie, zal er ongetwijfeld topdrukte ontstaan en daarmee zullen levertijden ook fors oplopen. Voor een betere spreiding en als extra stimulans introduceren wij onze Beslis-Nu premie. Op deze manier worden lange wachttijden voorkomen, is men klaar voor het nieuwe stookseizoen en kan men direct profiteren van een effectief en efficiënt vloerisolatiesysteem. Op onze website is te zien hoeveel aanvragen er nog beschikbaar zijn op onze Beslis-Nu premie. Scan de QR-Code voor meer informatie. TONZON isoleert anders. Wij pakken de hele kruipruimte aan. Stop vocht en warmteverlies op een duurzame en milieu vriendelijke manier. Met TONZON krijg je de warmste vloer en de hoogste energiebesparing. Beslis nu en profiteer van: TONZON Beslis-Nu premie van €50,- overheidssubsidie verhoogd met circa 50% met ingang van 1 juni tot eind 2020* nu nog een snelle levertijd De premie en de subsidie zijn beperkt beschikbaar, wacht dus niet te lang. Dit is ook het ideale moment voor de doe-het-zelver om de kruipruimte aan te pakken: tijdelijk geen verzendkosten lage grondwaterstand vanwege de droogte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 48