i FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Nicolaas Maarten Andreas Snel Nico Snel Nico Snel COLOFON Familieberichten F 9 Tot het laatst was je nog zo strijdlustig. Alleen dit gevecht heb je niet kunnen winnen. Je ziekte heeft helaas de strijd gewonnen. Moegestreden heb je nu rust en ben je bij je maatje. Niet geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom Nico weduwnaar van Rini Snel - de Feijter Vlissingen, 19 januari 1947 t Goes, 9 juni 2020 Vlissingen: Monique de Potter-Snel Patrick de Potter Manon V Jaimy Pascha -tl >Mk fifi IB 1) f j1 r Vlissingen: Truus Snel Oost-Souburg: Hans Snel Brenda Snel-Loekemeijer Neven en nichten Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 30,4384 CG Vlissingen De wens van de familie is alleen schriftelijk te worden gecondoleerd. De uitvaart zal in verband met de coronacrisis, in besloten kring plaatsvinden. Wé willen in het bijzonder alle medewerkers van de afdeling oncologie van het ADRZ en van het hospice het Clarahofje bedanken voor hun goede zorgen. Dankbaar dat verder lijden hem bespaard is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager Strandvak "Piet Hein", 9-6-2020. Nico zal nooit meer naar 't strand en zijn strandhuis komen... We herinneren ons Nico als een ware strandliefhebber pur sang. We zullen hem missen. We wensen Monique, Patrick, Jaimy en familie veel sterkte. Strandfamilies: Kole (87), van Ierssel (89), Jobse (90), Cracau (91), Kievit (92), Pleijte Marinissen (93), Marinissen, Scharpentier (95) Nico Snel Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Peter van Heerbeek Peter heeft zich jarenlang met hart en ziel ingezet voor onze vereniging. Niets was hem teveel. Wij gaan zijn kennis en inzet enorm missen. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens KBO Sluiskil pzc.nl/familieberichten donderdag 11 juni 2020 PM I ,11 Fred en Mimi Vlissingen, 9 juni 2020 Heden is overleden onze goede vriend Hij was onze steun en toeverlaat op het strand. Sjaak en Mieke Wisselink Heden bereikte ons het trieste bericht dat is overleden Nico heeft zich in het verleden ingezet als bestuurslid en was later actief als vrijwilliger. Wij wensen zijn dochter Monique, haar man en zoon en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Namens het bestuur en leden van de StrandVereniging Westduin Ga maar gerust, want ik zal met je meegaan. Ik ben je baken, ook in diepe nacht. Een inspirerende persoon is na een rijk en vol leven van ons heengegaan, mijn lieve, begripvolle vrouw, onze lieve en zorgzame ma en oma echtgenote van Joop Basting Oostburg, 16-9-1952 t Hulst, 9-6-2020 Rubensstraat 12 4561 KN Hulst Joop Jascha en Cindy Dylan, Kyano Frangois en Luus Rik, Ylja Dajo en Sylvia Jayden, Félien, Stijn, Mara De crematie zal in familiekring plaatsvinden op dinsdag 16 juni in het crematorium, Bellamystraat28cteTemeuzen. Wij zullen daar rond 12.30 uur arriveren, u bent van harte welkom om Mattie op het terrein een laatste groet te brengen. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk 't Ravelijn en de medewerkers van Buurtzorg voor de fantastische begeleiding. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41