M 12 FAMILIEBERICHTEN J? J? Rosalia Mariea Bal - Steur Jan Pieter Brasser Dag lieve Egon Abraham Verduijn OVERLEDEN Eindelijk geen pijn meer... Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, Goes, 7 juni 2020 Goes, 31 oktober 1951 Goes: Adri Kleppe Schiedam: Simone Goes: Franchise en Willem Mauritsstraat 3,4461 TA Goes De uitvaart zal in zeer besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor artsen en verpleegkundigen van het ADRZ, afdeling Heelkunde, voor de liefdevolle en deskundige begeleiding. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve zus Middelburg: Marius en Janny Sinke-de Witte Goes: Ko de Witte (in herinnering) Leusden: Pierre en Anneke de Witte-Ventevogel Goes: Harm en Els de Zeeuw-de Witte Goes, 7 juni 2020 'Jantje Kiek' Jan Brasser - jpü Rou Eduard van der Kerk -Roy- Roy van der Kerlc woensdag 10 juni 2020 PM Na een aantal jaren, waarin haar gedachten steeds verder weg dwaalden, is heel rustig, maar toch nog onverwacht overleden onze lieve Tante Roos echtgenote van H.C. (Bert) Bal 7 juni 2011 Rilland, 28 februari 1929 t Goes, 8 juni 2020 "We zullen haar missen" Goes Ben en Marja Steur - Oostdijk Kinderen en kleinkinderen Koudekerke Jan en Marian de Bruijn - Schot Kinderen en kleinkinderen Familie Steur Familie Bal Correspondentieadres: B. Steur Dillenburglaan 55 4461TK Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. We zijn heel erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste jaren mocht ontvangen van personeel en vrijwilligers van S.V.R.Z. locatie Ter Valcke (woning TV410) Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden onze vader, schoonvader, bonusvader en opa Westkapelle, 30-12-1949 Goes, 08-06-2020 John en Esmée Brasser Jayden, Dèlano en Caitlyn Wanda en Kees van Keulen Marinka en Brian Anouk en Kornelis Jalmy Marianne en Jordy Conté Dion Torenstraat 28 4361 CV Westkapelle Hoe graag wij het ook liever anders gewild hadden, zijn we genoodzaakt de uitvaart in besloten kring te houden. Op donderdag 11 juni vindt de begrafenis plaats, nadien bieden we de gelegenheid ons op afstand te condoleren op het plein voor "Bij de Koster" van 15.30-16.00 uur. Wij hebben een site geopend ter nagedachtenis aan Jan, waar u een condoleance, herinnering of bemoediging kunt achterlaten: http://www.memori.nl/jan-pieter-brasser Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom. Wij wensen John, Esmee en verder nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies. L. Cijsouw P. Cijsouw - Brasser P. Brasser neven en nichten Westkapelle, 8 juni 2020 We gaan je heel erg missen. We blijven je herinneren als: Een lieve zorgzame attente man met veel humor. Anita, Ingrid, team Eigenz Zeeland Zuidwester M u 1 iii.rr. "lot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en trotse opa Echtgenoot van Jozien van der Kerk-Hoogstrate Djakarta, 27 maart 19+7 Goes, Sjuni 2020 Jozien Astrid Arthur, öo Edwin (In liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Ds. H. Boensmastraat 6f, ++31 CD Kloetinge Het afscheid van Roy zal in besloten kringplaatsvinden. Onze dank. Spat uit naar de begeleidersvrijwilligers en bet personeel van SVRZ Ier Valcke. Een speciaal woord van dank voorde medewerkers van woning ■fO/voor de liefdevolle verzorgjngvan Roy. Bedroefd delen wij mee dat toch nog onverwacht is overleden de man van onze zus Wij wensen Jozien, Astrid, Arthur en Bo veel sterkte toe. Hans Hoogstrate t Jo Hoogstrate-Neels Adrie Hoogstrate t Anna Hoogstrate Constant! Jaap Hoogstrate Aria Hoogstrate-Walrave t Sjaan Joosse-de Jonge t Gideon Hoogstrate Henny Hoogstrate Huige t Bram Hoogstrate Addie Hoogstrate-Cok Neven en nichten Ik heb tevreden geleefd, ik heb vrede met mijn lot en ik zal in vrede rusten. Ontzettend dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, is rustig en waardig heengegaan onze zorgzame vader en opa Sinds 20 april 2020 weduwnaar van Adriana Catharina Schuiling Breskens 27 maart 1934 Oost-Souburg f 7 juni 2020 Kinderen en kleinkinderen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Drakensteynlaan 12,4371 TG Koudekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44