O FAMILIEBERICHTEN 13 Gerardus Nicolaas Fokker OVERLEDEN Cornelis Lambertus (Kees) Schoof DANKBETUIGING Tilly Herwegh COLOFON Familieberichten be Heer is mijn Herder mij zal niets ontbreken - Psalm 23:2 Intens bedroefd, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten houden, hebben wij vandaag afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder en schoonmoeder, mijn trotse oma Maria Cornelia van Daalen - Geluk Echtgenote van Izaak Johannes van baaien t Nieuwvliet, 19 januari 1927 t Aardenburg, 7 juni 2020 Maastricht, Joke van baaien en Emile Schins Aardenburg, Jan en Karin van baaien-Wybo Amber 7 juni 2020 Heerendreef 49, 4527AG Aardenburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ma op donderdag 11 juni van 13.00 tot 14.30 in de Sint Baafskerk te Aardenburg. be afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. Aansluitend brengen we Ma weg naar haar laatste rustplaats aan de zijde van Pa op de Algemene begraafplaats aan de Landstraat te Aardenburg. Graag willen wij via deze weg onze dank overbrengen aan al die mensen die Ma zo geholpen hebben deze laatste jaren. Met name de mensen van Thuiszorg die haar zo liefdevol hebben verzorgd, verdienen hierbij een speciale vermelding. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ma t/m woensdag bij uitvaartverzorging be Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 14.00u tot 18.30u. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 4£r. Zelfredzaamheid was heel belangrijk voor hem, zoekend naar telkens weer een lichtpuntje heeft hij het nog heel lang volgehouden. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en superopa - Gerard - weduwnaar van Adriana Maria Bodemeijer 29 maart 1925 f 3 juni 2020 Bergen op Zoom: Marien en Jacqueline Middelburg: Gerard en Alice Mallorca: Irene en Dirk klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. Brasserstraat 15 4333 MA Middelburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom team Griffioen, team Hof 't Seijs en team Sint Jans Hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Simon Petrus antwoordde Hem: "Heer, naar wie zouden wij gaan? Uw woorden zijn woorden van eeuwig leven en wij geloven en weten dat Gij de Heilige God zijt". Joh 6:68-69 Na een kort ziekbed is onze vader, schoonvader en trotse (over)grootvader overleden Rotterdam, 23 augustus 1927 Middelburg, 4 juni 2020 gehuwd geweest met Wilhelmina Leonora Schoof-Rietbergen Ridder in de orde van Oranje Nassau Middelburg: Middelburg: Utrecht: Middelburg: Utrecht: Middelburg: Willy van Belzen - Schoof Cas van Belzen t Els Schoof Klaas de Nooijer Cees Schoof Saskia van Eeuwijk Ron Schoof Angela Snellenburg Henry Snellenburg Marcel Schoof Joyce de Moet (achterkleinkinderen De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Landluststraat 52,4337 KD Middelburg Wij bedanken de verzorgenden en medewerkers van 't Gasthuis voor de goede zorgen. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Toon Hermans Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma it rma Melania Jonkheijm weduwe van Albert Kegels in de leeftijd van 98 jaar. Elly en Adrie Tonny Nancy - Youri, Yentl Edwin en Wendy - Zoë, Cedric, Amalia Henny en Jeannette 5 juni 2020 Correspondentieadres: Heidestraat 3 4566 BK Heikant De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum 'Antonius', afd. C3 en Dr. Valckx, voor al hun goede zorgen en aandacht. dinsdag 9 juni 2020 Online condoleren kan op www.denachtzon.nl r- Lieve mensen, Uw aanwezigheid bij de erehaag, uw kaarten, brieven, telefoontjes, bezoekjes na het overlijden van onze lieve hebben ons enorm geraakt. Wij ervaren dit als een grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. Willy Danny Familie Herwegh Biggekerke, juni 2020. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NI7FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens lofCM op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54