Johan Meerman Cornelis Anthonie van Liere opa Van Liere Kees van Liere FAMILIEBERICHTEN 13 Kees - Kees - Kees Schoof Cornelis Lambertus (Kees) Schoof Diepbedroefd delen wij u mee, dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve en meelevende vader, opa en mijn zwager in de leeftijd van 86 jaar. Baarland Baarland: Baarland Oostdijk'. 's-Heer Abtskerke: Baarland Nisse: P. van Liere - Verhage Jan en Rianne Joop en Janny Hans en Susan Ineke en Henk Anneke en Mart Peter en Marianne Klein- en achterkleinkinderen Baarland: M.G. Verhage 7 juni 2020 Florishoek 16,4435 AW Baarland Wij stellen uw schriftelijke condoleance en blijk van meeleven op prijs. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 12 juni om 10.00 uur in de 'Elimkerk' te 's-Gravenpolder en is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl Tot ons verdriet heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve en altijd meelevende We wensen oma en de verdere familie kracht en troost van de Heere toe. Anthonie en Linda, Twan, Fien Pauline en Jacco, Roan Petra en Lennard, Aron (in liefdevolle herinnering), Jord, Luuk Marina en Dirk, Laurens, Justin Aijan Elma en Nawien, Nova Anco en Paulien Nelleke en Bennie, Eva, Jari Bart en Lizette, Sifra, Seth Comé en Leandra, Merle Anne-Marie en Jos, Fenna Harm Gea en Bram, Ilse, André, Charlotte, Daan Kees en Miriam, Hein, Thieme Ema en Johan, Mirthe, Esther, Jauke Christa en Pieter Matthea Willeke en Gert-Jan, Hanna, Julia, Irma, Joel Carola en Korstiaan, Yaïra, Lucas Marian en Harm Niek Niels en Jacqueline, Thijs Tim en Willemieke Emma Susanne Nella Anne Heden nam de Heere van ons weg onze lieve broer 's-Gravenpolder: J. van Liere P. van Liere - Verdonk f Goes: J.C. van Liere 1 juni 2020 Na een vriendschap van vele mooie jaren moeten we afscheid nemen van onze vriend Dierbare herinneringen dragen we mee in ons hart. We wensen Nellie, (klein)kinderen en verdere familie Gods nabijheid toe in deze verdrietige tijd. Herman en Rina Paauwe-Bal en kinderen Simon Petrus antwoordde Hem: "Heer, naar wie zouden wij gaan? Uw woorden zijn woorden van eeuwig leven en wij geloven en weten dat Gij de Heilige God zijt". Joh 6:68-69 Na een kort ziekbed is onze vader, schoonvader en trotse (over)grootvader overleden Rotterdam, 23 augustus 1927 Middelburg, 4 juni 2020 gehuwd geweest met Wilhelmina Leonora Schoof-Rietbergen Ridder in de orde van Oranje Nassau Middelburg: Willy van Belzen - Schoof Cas van Belzen Middelburg: Els Schoof Klaas de Nooijer Utrecht: Cees Schoof Saskia van Eeuwijk Middelburg: Ron Schoof Utrecht: Angela Snellenburg Henry Snellenburg Middelburg: Marcel Schoof Joyce de Moet (achter Jkleinkinderen De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Landluststraat 52,4337 KD Middelburg Wij bedanken de verzorgenden en medewerkers van 't Gasthuis voor de goede zorgen. dinsdag 9 juni 2020 PM De strijd is gestreden Met telkens nieuwe moed Verbazingwekkend krachtig Het is nu op Zo is het goed Wij zijn verdrietig, maar koesteren de mooie herinneringen aan onze lieve man, vader, opa en opi Vlissingen, t Vlissingen, 1 januari 1935 7 juni 2020 Trees Meerman-Verstelle Marja en Mare Niki Milou en Dennis, Kaj Demi Paul en Nannie Lizzy en Bas Robin Tess en Roy Bert en Maria Correspondentieadres: Boulevard Bankert 122 4382 AC Vlissingen In verband met de corona-maatregelen vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Vrijdag 12 juni om 13.00 uur wordt Johan vanaf het huisadres met de rouwauto naar het crematorium gebracht. Het is mogelijk om bij het weggaan een erehaag te vormen op de Boulevard, tussen het huisadres en de Coosje Buskenstraat. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg Team Boulevard en de huisartsen voor de liefdevolle zorg. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze oud-voorzitter, medeoprichter en erelid Wij wensen zijn kinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Van Dixhoornbrigade

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45