Opvolger DWDD 28 MEDIA CULTUUI ANGELA KIJKT TV De TV Kantine kan wel inpakken. Wat Carlo Boszhard en zijn vriend Herald in de toekomst nog bedenken, het valt in het niet bij de werkelijkheid. De show- bizzwereld wordt een steeds grotere parodie van zichzelf en RTL Boulevard was daar zater dagavond het schoolvoorbeeld van. Bridget Maasland was de presentator van dienst en kondigde een 'exclusief interview met Rachel Hazes aan. Amper een week terug achter de desk en jawel hoor, daar werd de kij ker alweer herinnerd aan de ultrakorte ro mance tussen Bridget en André die het land op zijn grondvesten deed schudden en die hun beider imago bepaald geen goed heeft ge daan. Je zou toch denken dat Maasland juist blij is dat het sinds de corona-afleiding einde lijk over andere dingen gaat dan het slipje op haar enkels. Zoals ik ook zou denken dat ze bij Boulevard geen behoefte hebben aan wrijven in een oude vlek en daarom een andere pre sentator zouden hebben ingeroosterd. Maar nee. Dat was allemaal hopeloos ou derwets gedacht van mij. Blijkbaar trad hier de oeroude Hilversumse wet in werking: ze kunnen beter over je fiets lullen, dan over je lul fietsen. Dus hupsakee, start het bandje maar. Aanleiding voor het 'exclusieve' interview met Rachel Hazes was haar breuk met Mike, met wie ze een paar maanden verkering had gehad. ,,Ik kan hem niet geven wat hij wil. Ik ben niet een vrouw die om 18.00 uur de boon tjes op tafel heeft.'' Waarvan akte. Kon ver slaggever Aran Bade in sneltreinvaart door naar de werkelijk interessante onderwerpen: Rachels nieuwe huis, de hel van het huwelijk met André sr, de depressies, de ruzie met dochter Rox. En natuurlijk het onderwerp der onderwerpen: hoe is nu de relatie met schoondochter Monique, die terug in beeld is. Want heel Nederland weet immers dat Rachel haar niet moet en juist zo blij was met, pre cies, Bridget. ,,Ik heb niet zoveel met Monique. Maar het is niet aan mij. Ik gun hem (zoon André) zijn geluk. Als hij morgen thuiskomt met een vrouw van 80 en drie gebitten vind ik het ook goed.'' Terug naar een stralende Bridget in de stu dio die voor de notulen nog even benadrukte dat zij en Rachel nog altijd dikke vriendinnen zijn. ,,Het is het leukste dat ik aan de relatie heb overgehouden.'' Ze heeft zelfs geholpen met het inrichten van Rachels nieuwe huis. Ah, toen snapten wij thuis de keuze voor ste riel witte muren en klatergouden accessoires. Het enige dat nog ontbrak in deze scene uit De TV Kantine was een zonnebank in de ene hoek en een vrieskist in de andere. En een rondslin gerend slipje. Gernandt in romkom Joe Exotic wil gratie Quote van de dag Volgens mij was mijn moeder een beetje verliefd op Julien Clerc Met advocaat Khalid Kasem leek de opvolger van Matthijs van Nieuwkerk te zijn gevonden. Nu dit scenario van de baan is, rijst opnieuw de vraag: wie wordt wél het gezicht van 'het nieuwe De Wereld Draait Door? Een analyse op basis van achtergrondgesprekken in medialand. Is er dan echt geen droomkandi- daat voor het prestigieuze tijd- slot van 19.00 uur op NPO 1, ja renlang de plek van De Wereld Draait DoorTijdens een rond gang in Hilversum valt bij die vraag steevast de naam van NOS-coryfee Herman van der Zandt. Maar die lacht het op zijn beurt nuchter weg. ,,En nee, ik heb ook geen proefaflevering gemaakt. Ik wil gewoon die Tour de France weer doen. DMr wacht ik op...'' Sinds het stoppen van DWDD, eind maart dit jaar, wordt naarstig gezocht naar een vervangende talkshow die eind augustus/begin september op de buis moet. Na het draaien van talrijke pilots was Khalid Kasem (namens BNNVara) topkandidaat, maar toen bekend werd Rache dinsdag 9 juni 2020 GO FILM Tygo Gernandt en Lieke van Lexmond heb ben een rol in de romantische komedie Casa nova's, die op 8 oktober uitkomt. In de film pro beert een un- dercoverjourna- list (Jim Bak- kum) een da- tingcoach te ontmaskeren. TELEVISIE Joe Exotic, de tijgerfanaat uit de Netflix-serie Tiger King, heeft president Trump om gra tie gevraagd. Hij zit een straf uit van 22 jaar en verwacht van wege zijn im muunsysteem- stoornis niet dat hij nog lang te leven heeft. Presentatrice Dione de Graaff verklaart in de pod- cast Prominent Aanwezig hoe zij de liefde voor Franse chansons meekreeg. vergeten? Gudo Tienhooven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28