Y 16 FAMILIEBERICHTEN Pieter Adriaan Deij Lieve opa Jacob Frederik Honing Fred Maatje Koppejan OVERLEDEN John Bolsius Wim van Kan Giel-Jan Looij zaterdag 6 juni 2020 Geboren! Julius Quirijn Hendrikus Slager Maarten en Lisanne Slager-Konings Kloetinge,4juni 2020 Wij zullen John enorm missen. We wensen Justyna, Jasmine en familie veel sterkte. Samen met John en Justyna zijn we trots op ons Europa Cinemas netwerk. De Zeeuwse filmtheaters: Ledeltheater Oostburg, 't Beest Goes, fiZi Zierikzee, Cinema Middelburg 'Ik zag twee voetsporen op het strand Toen ik omkeek zag ik er maar één Want U heeft mij gedragen' Verdrietig, maar blij dat ze zo lang bij ons heeft mogen zijn, moeten wij afscheid nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma (jome/ca/ (S/t&a6et/i/ ~Corry~ Echtgenote van Theo Breed 11992 Koudekerke t Zoutelande 10 oktober 1929 1 juni 2020 Kinderen Ente en Greta Hans Carla en Michiel Kleinkinderen Marcel en Michelle Romy Luca Nathalie en Mikkie Sara en Jaap Mayke Correspondentieadres: Vliedberg 41,4373 AZ Biggekerke We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Te Zoutelande is ze op de begraafplaats begraven naast haar man. Want gij weet de genade van onzen Heere Jezus Christus, dat Hij om uwentwil is arm geworden, daar Hij rijkwas, opdat gij door Zijn armoede zoudt rijk worden. 2 Korinthe 8 vers 9 Na een kortstondig ziekbed is op Gods tijd van ons weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa - Piet - in de leeftijd van 73 jaar. Rinie Deij - Louwerse Maijanne Anja en Thijs Luuk, Cas Rianne en Arie Robert, Stijn 4 juni 2020 Putwei 19,4464 BT Goes Er is gelegenheid om de condoleance over te brengen op D.V. dinsdag 9 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 10 juni om 10.00 uur en is te beluisteren via www.gergemgoes.nl Geen bloemen. Nooit meer opa 's volle aandacht. Nooit meer fietsen in de zonneschijn. Nooit meer helpen in de schuur en tuin. Nooit zal het meer hetzelfde zijn. We missen je. Robert, Luuk, Stijn en Cas The sea once it casts its spell holds one in its net of wonder forever. Jacques Yves Cousteau Na jaren van strijd is een einde gekomen aan het leven van onze man, vader en opa Huizen, 10 augustus 194.5 t Terneuzen, 4. juni 2020 Jos Honing-Beskers Joep Sandra en Cor Nieuwdorp Niek Pom Olivier Het is de wens van Fred om de crematie in besloten kring te laten plaatsvinden. In het bijzonder bedanken wij het medisch en verplegend personeel van SVRZ Maxima 2B. Zangvogelstraat 41,4451 CD Heinkenszand Tot het laatst vervuld van hoop, maar na een langdurige strijd door zijn lichaam in de steek gelaten, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze stoere vader en onze geweldige opa (Wilhelmus Matthijs) Delft, 8 augustus 1941 Goes, 4 juni 2020 Middelburg: Floor van Kan-Melzer Den Haag: Robert en Sophie Dalia, Larissa Aalsmeer: Ellen en Chris Noah, Elise De uitvaart vindt op woensdag 10 juni in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Floor van Kan Nagtglasstraat 54 4331 WJ Middelburg Verdrietig om haar overlijden delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze dierbare zus, schoonzus en tante Aagtekerke, 7 juli 1942 Hansweert, 4 juni 2020 Harderwijk: Piet en Mieneke Koppejan Middelburg: Henk en Anneke Koppejan Middelburg: Bep en Piet Weststrate 's-Gravenpolder: Annemarie Koppejan Gorinchem: Sam en Desi Koppejan Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. Weststrate Brandenburglaan 4 4333 BZ Middelburg In verband met de huidige omstandigheden zullen de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Maria-Oord te Hansweert voor de liefdevolle zorg. Ons bereikte het trieste bericht dat tweedejaars student opleiding Electrical Electronic Engineering door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Giel-Jan was een lieve, sociale en zeer capabele student. Hij was intelligent en had duidelijke doelen voor ogen. Doelen die niet meer verwezenlijkt kunnen worden. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers en studenten Fontys Hogeschool Engineering College van Bestuur Fontys Hogescholen PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44