■li' dpg FAMILIEBERICHTEN 19 familieberichten Hans Herman Jo Everaert Z DANKBETUIGING FAMILIEBERICHTEN Jaap Carels Zonder Willem is alles zo anders... De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lief, mijn maatje, mijn man Willem Elzinga heeft mij enorme steun en troost gegeven om zijn verlies te verwerken. Josje Elzinga-Pol Terneuzen, juni 2020 Ton Schepman Heel veel dank voor de talloze condoleances en mooie, lieve herinneringen aan Jo die jullie met ons hebben gedeeld bij zijn overlijden. Dat troost ons enorm. Ria Kinderen Schoonkinderen Kleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Deborah de Buck zeggen wij u allen hartelijk dank. Temeuzen, juni 2020 Pedro en Isaraï familie de Buck familie Verstraten Piet Mos FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfannilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel bloemen Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen, na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en schoonvader. Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Addie Carels Monique en Bart Miranda .'•ypy Breskens Bedankt Voor al die vele lieve steunbetuigingen na het overlijden van We houden hier ook een 5 iuni 2020. Sint Jansteen ooie herinnering aan over. Nineke Schepman kinderen en kleinkinderen Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van mijn liefste man en maatje overweldigend was, ben ik niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden, kaarten, telefoontjes en mailtjes van troost hebben mij enorm gesteund, waarvoor mijn oprechte dank. Hulst, juni 2020 Irene Mos-Marijs zaterdag 6 juni 2020 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de bloemen, kaarten en andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Al uw reacties hebben ons enorm gesterkt en gesteund. Vera Herman-van Opdorp Jens en Dominique Axelle Juliette Philippine, juni 2020 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 134