18 FAMILIEBERICHTEN Herman Henricus Maria Aernoudts 9/aofimz/ 9lacAe//a/ Yvon Jacob Frederik Honing Fred Frans Ocké OVERLEDEN - Herman - John Bolsius In liefde en in nabijheid losgelaten ons moedertje, onze oma en 'ouwe-oma' Ivonne Herman-Verschuuren echtgenote van Arthur Herman 11993 Koewacht, 21-10-1930 Axel, 30-5-2020 Marijke en Jaap de Regt-Herman Bram en Marisya - Jorinde, Roald Gijs Paul en Adriënne Herman-Serrarens Jean-Louis en Katherine Marie-Paule Patricia Herman en Etiënne de Koning Petra Herman en Pascal Gilet Tara en Stefan Noah en Ella De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van De Vurssche, afd. Schapenbout, voor de liefdevolle verzorging en alle aandacht. Correspondentieadres: Zonnemare 8 4571CX Axel Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Gaston Verhoosel Waterland-Oudeman (B), 11 juli 1928 Oostburg, 3 juni 2020 IJzendijke: Rudi en Sari Verhoosel - de Groote Mark en Annick Linda Ester en Bertjan Zaamslag: Lilian en Daaf Alewijnse - Verhoosel Chantal en Robin Vivian en Martin Oostburg: Brigitte Verhoosel Sebastiaan en Jennifer Xander en Nathalie Myrthe en Max en achterkleinkinderen Speciaal woord van dank aan alle zorgmedewerkers van thuiszorg ZorgSaam en huisarts Dr. de Bruijckere. Correspondentieadres: Kleine Jonkvrouwstraat 42 4515 EK IJzendijke ruver@zeelandnet.nl De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. The sea once it casts its spell holds one in its net of wonder forever. Jacques Yves Cousteau Na jaren van strijd is een einde gekomen aan het leven van onze man, vader en opa Huizen, 10 augustus 1945 t Terneuzen, 4 juni 2020 Jos Honing-Beskers Joep Sandra en Cor Nieuwdorp Niek Pom Olivier Het is de wens van Fred om de crematie in besloten kring te laten plaatsvinden. In het bijzonder bedanken wij het medisch en verplegend personeel van SVRZ Maxima 2B. Zangvogelstraat 41,4451 CD Heinkenszand Jan Willem Platschorre zaterdag 6 juni 2020 ZV De strijd is gestreden Met telkens nieuwe moed Verbazingwekkend krachtig Het is nu op Zo is hef goed We nemen afscheid van mijn echtgenoot, onze vader, opa en neef Oostburg, 8 november 1942 f Delft, 30 mei 2020 in het Reinier de Graaf gasthuis Caty René en Nicolle Lars, Ciara Roeland en Maria Katerina, Elisabeth, Alexander Rogier Schoonbroers, schoonzussen, tante, neven en nichten De families Aernoudts, Berckmoes, Groosman, Gheijsens Correspondentieadres: Familie Aernoudts p/a uitvaartverzorging De Laatste Eer Juniusstraat 4 2625 XZ Delft Conform zijn wens heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. U kunt een herinnering aan Herman achterlaten op www. de-laatste-eer. nl/condoleren Wij zullen John enorm missen. We wensen Justyna, Jasmine en familie veel sterkte. Samen met John en Justyna zijn we trots op ons Europa Cinemas netwerk. De Zeeuwse filmtheaters: Ledeltheater Oostburg, 't Beest Goes, fiZi Zierikzee, Cinema Middelburg ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Dankbaar dat hij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader IJzendijke, 9 september 1931 t Breskens, 4 juni 2020 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oranjestraat 38 4515 CA IJzendijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-wethouder en oud-raadslid Jan was van 1978 tot 1998 raadslid van de voormalige gemeente Sas van Gent. Vanaf 1983 tot 1998 was hij wethouder in de voormalige gemeente Sas van Gent. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Met grote waardering denken wij terug aan de betrokken wijze waarop hij zich als wethouder en raadslid voor de voormalige gemeente Sas van Gent en de gemeenschap heeft ingezet. De raad, het college en alle medewerkers van de gemeente Terneuzen wensen zijn vrouw, kinderen en naasten veel sterkte met dit grote verlies. Jan Lonink, burgemeester Jan Princen, gemeentesecretaris Joost de Jong, griffier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 133