FAMILIEBERICHTEN 13 Blazina den Herder - Janse Sifn den Herder - Janse $aap Jklleba Artak Tigrani dpg OVERLEDEN Bert de Leeuw John Bolsius Degenen die ik liejheb, verlaat ik om degenen die ik lieftiad terug te vinden. Wij zijn verdrietig dat, na een mooi, lang en liefdevol leven, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma - Sien - Kattendijke, 2 maart 1929 - f Goes, 31 mei 2020 sinds 31 december 1997 weduwe van Pieter den Herder Levenspartner van Marinus Jan Paauwe f 24 april 2020 Spijkenisse: Rita en Rinus Braam Tamara Mascha Dalina en Marnix In liefdevolle herinnering: Rinus den Herder 's-Gravenpolder: Gerda den Herder Richard en Elise Michael en Karin Nadia en Stefan Kristian KwadendammeAnnet en William Maartense Lindy en Humphrey Wesley en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk de Drieweg te Heinkenszand en Hospice Het Clarahojje te Goes, voor de goede verzorging en liefdevolle begeleiding. Correspondentieadres: Poelvoordestraat 19,4431 BP 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Rie Westerweel in de leeftijd van 92 jaar. Judith Jacqueline en Herman Jan Jaap en Annick Chloé Middelburg, 28 mei 2020 De uitvaart heeft plaatsgevonden in besloten kring. Correspondentieadres: Jacqueline Jilleba Stenen Beer 19,1035 JN Amsterdam Met droefheid geven wij u kennis dat na vele jaren van pijn en moeite door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom Izaak Nijsse echtgenoot van M. Nijsse - Oreel in de leeftijd van 84 jaar Middelburg L. Oreel Rotterdam C. van Wijk - Oreel J. van Wijk -in herinnering Middelburg E. W. Oreel P.M. Oreel - Nijsse -in herinnering Middelburg J. L. Oreel -in herinnering Middelburg M. van Croonenburg - Oreel J. van Croonenburg Neven en nichten Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega Artak was vele jaren werkzaam als Operator bij de Business Unit Sludge Dewatering. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner Pauline, kinderen Giorgio, Sophia en Lina, naaste familie en alle mensen die dicht bij Artak hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. V familieberichten donderdag 4 juni 2020 PM Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Meroerdriet nemen wij afscheid van 2 maart 1929 - 31 mei 2020 Partner van Marinus Jan Paauwe 12 april 1929 - 24 april 2020 Magré de Leege - Paauwe PietdeLeege Arjen en lris,Ame//'e Martijn en Shivani A Geen zee was hem te hoog Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, vader en schoonvader Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hooge en Lage Zwaluwe, 2 juli 1931 t Vlissingen, 29 mei 2020 Annie de Leeuw-de Nooijer Cathy de Leeuw en Arjen Hartog Gijs >4 Kyra Anouk n» Correspondentieadres Westerzicht 197 4385 AG Vlissingen We hebben in familiekring afscheid genomen. Wij zijn diep geraakt door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde en enthousiaste theatercollega Wij wensen Justyna, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies Directie en medewerkers Scheldetheater COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 ■|l' media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41