FAMILIEBERICHTEN 13 Adri van Oosten Wilhelmina Maria Jacquelina Mercx-Jongeneel Will COLOFON Familieberichten woensdag 3 juni 2020 OVERLEDEN Een laatste diepe buiging en applaus voor John Bolsius Ruim 20 jaar was jij onze cultuur collega en vriend. De balletschool was altijd welkom bij jou. Sterkte en kracht, Justyna, Jasmine en familie. Dansers van Balletschool Anita Bekers Marco, Anita, Amé, Rafaël van Ruijven-Bekers Oostburg, 3 juni 2020 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van John Bolsius Een man met een groot hart voor kunst en cultuur. Wij wensen Justyna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. CBK Zeeland, Cinema Middelburg, Cultuurwerf, De Oostkerk, Erfgoed Zeeland, Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen, Film by the Sea, Grote Kerk Veere, Het Zeeuws Orkest, HZ Cult HZ University of Applied Sciences, Kunsteducatie Walcheren, Muziek Podium Zeeland, Podium 't Beest, Podium Reimerswaal, Poppodium De Spot, Stichting Cultuurkwadraat, Stichting Theaterproductiehuis Zeelandia, Stichting Theaters aan Zee, Theater De Wegwijzer, Vleeshal Middelburg, Watersnoodmuseum, ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland, Zeelandtheaters, Zeeuws Archief, Zeeuws maritiem muZEEum, Zeeuws Museum, Zeeuwse Concertzaal, Zeeuwse Muziekschool Wij ontvingen het droevige bericht van het plotseling overlijden van John Bolsius Papa van Jasmine in groep 8 We wensen Jasmine, mama Justyna en verdere familie heel veel sterkte. Groep 8: Nikki, Ashley, Bart, Nienke, Carmen, Selena, Felicia, Kekeli, Chloë, Emma, Meike, Omar, Finn, Corné, Josefien, Nikki, Maxim, Senn, Siba, Kira, Amé, Deni, Jasmijn, Joëlle, juf Lilian Team, ouders en leerlingen van Escalda school OBS de Berenburcht Oostburg Wij zijn verdrietig door het geheel onverwachte overlijden van onze oud-collega Dineke Joziasse Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: medewerkers, vrijwilligers, directie en raad van toezicht Zeeuws Museum C Ondanks haar intense wil om samen met ons te leven en voor ons te zorgen, is op 1 juni 2020 op 82 jarige leeftijd overleden Annie de Roos - Fijnaut echtgenote van Gerard de Roos Kloosterzande: Gerard Ingrid en Rob Jeroen Stefan Bernadette en Arnold Dian en Nicky Kris t Lisa Correspondentieadres: familie de Roos Pastoor Versterplein 108,4587 CW Kloosterzande U bent welkom op donderdag 4 juni tussen 19.00 en 20.00 uur om persoonlijk afscheid van Annie te nemen in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande. De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. Gelieve enkel schriftelijke condoleance V lot ons grote verdriet, is na een moeilijke maar dappere strijd onze vriend en collega overleden Adri van Oosten Adri, we zullen je altijd herinneren voor de geweldige tijd samen! Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Frank en André r a Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van Jan Piet Provoost echtgenoot van Ina Scheele Axel, 5 februari 1945 Hulst, 28 mei 2020 Hulst: Ina Provoost-Scheele Axel: Hans en Coby Provoost-van de Wege Sander, Wouter Hulst: Eric Provoost en Daniëlla Polderman Emma, Jamie Terneuzen: L.S. Scheele-de Blaeij Correspondentieadres: Truffinoweg 56,4561 NT Hulst De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. V Op 26 mei is zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze moeder en oma overleden echtgenote van Hendrikus Cornelis Maria Mercx Will is 76 jaar geworden. Henny Mercx Stephan en Annie Jilda en Sean Fynn 26 mei 2020 Gerard van der Nissestraat 15,4543 AD Zaamslag De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Noëlla moeder van onze lieve vriendin Chrissy. Wij wensen Aswin, Chrissy, Jamy en de rest van de familie veel sterkte toe. Annefleur, Ellis, Farah, Karlijn, Manon, Sandra en Tanja ZV Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Ella, kinderen en (achterkleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Rien Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Dicky Nieuwenhuijse -Bouterse en kinderen Wonder Of er nog wonderen zijn hoe kun je zoiets vragen kijk naar mijn tuin van leeg naar vol in amper zeven dagen Toon Hermans SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 53