Y FAMILIEBERICHTEN 13 Brechtje Mosselman -van Nieuwenhuijzen Hubrechta Francina COR VAN DEN BROEK Simon Mosselman Dineke Joziasse DANKBETUIGING John Bolsius Janny Wattel - Sinke Tanny Cornelisse-van der Kuijl COLOFON Familieberichten Langzaam vervaagden je herinneringen Je gedachten gleden weg Je nam afscheid van ons Nu nemen we afscheid van jou Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder is rustig ingeslapen Borssele, 18 juli 1934 f Heinkenszand, 31 mei 2020 weduwe van Borssele: Breda: Borssele: Doetinchem: Jan TrudieenApt Mark en Ilja Eli Kim en Arjan Lana Steffie Daan Margreett Jeanet en Robbie Abel Correspondentieadres: Wolphaartsweg 12,4454 BP Borssele Vanwege de maatregelen rondom het coronavirus zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van SVRZ woongroep Koriander 15 voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Brecht Mosselman - van Nieuwenhuijzen Zundert: Corrie Korstanje-van Nieuwenhuijzen Heinkenszand: Jan van Nieuwenhuijzen Cobi van Nieuwenhuijzen-de Krijger Middelburg: Dies van Nieuwenhuijzen Yvonne van Nieuwenhuijzen-Wattel Goes: Trudy Aler-van Nieuwenhuijzen Borssele: Johan van Nieuwenhuijzen Els van Nieuwenhuijzen-van Liere Neven en nichten Heinkenszand, 31 mei 2020 Wij zijn verdrietig door het geheel onverwachte overlijden van onze oud-collega Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: medewerkers, vrijwilligers, directie en raad van toezicht Zeeuws Museum Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Een man met een groot hart voor kunst en cultuur. Wij wensen Justyna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. CBK Zeeland, Cinema Middelburg, Cultuurwerf, De Oostkerk, Erfgoed Zeeland, Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen, Film by the Sea, Grote Kerk Veere, Het Zeeuws Orkest, HZ Cult HZ University of Applied Sciences, Kunsteducatie Walcheren, Muziek Podium Zeeland, Podium 't Beest, Podium Reimerswaal, Poppodium De Spot, Stichting Cultuurkwadraat, Stichting Theaterproductiehuis Zeelandia, Stichting Theaters aan Zee, Theater De Wegwijzer, Vleeshal Middelburg, Watersnoodmuseum, ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland, Zeelandtheaters, Zeeuws Archief, Zeeuws maritiem muZEEum, Zeeuws Museum, Zeeuwse Concertzaal, Zeeuwse Muziekschool Lieve mensen, Voor de vele hartverwarmende, soms ontroerende blijken van belangstelling in de vorm van kaarten, brieven, e-mailtjes en telefoontjes na het overlijden van wil ik u allen, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk danken. Jan Wattel Vrouwenpolder, juni 2020 Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist ddt bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man onze vader, opa en overgrootvader Echtgenoot van Jenny van den Broek-Hul Beauty t«! Terneuzen, 8 januari 1939 Goes, 29 mei 2020 Jenny van den Broek-Hul Ben Jo Demi Mitzi Justin, Tim Kiki Simon Cor Correspondentieadres: Bongerd 31,4462 TA Goes Het afscheid van Cor zal in familie- en vriendenkring plaatsvinden. woensdag 3 juni 2020 PM Na het overlijden van onze lieve moeder en oma hebben wij vele kaartjes en berichtjes ontvangen met lieve woorden. Het heeft ons enorm getroost in deze bizarre tijd. Wij danken u daarvoor hartelijk. Peter, Helma Kleinkinderen Yerseke, juni 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KKtj op mensenlinq.nl geplaatst. USB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45