i 12 FAMILIEBERICHTEN John Bolsius Noëlla Stofferis Noëlla Lieve Noëlla Dag lieve Noëlla... OVERLEDEN Met veel verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van echtgenoot van Justyna Bolsius-Bereszka 's Gravenhage, 13 augustus 1952 t Hoofdplaat, 30 mei 2020 RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU Hoofdplaat: Justyna en Jasmine Roosendaal: Jean-Pierre en Naomi Billy en Lolo Breda: Paul en Daniëlle Loeky en Moos Sas van Gent: Dorota, Jessica en Nikita Dijkeputten 8,4513 KA Hoofdplaat De afscheidsdienst zal zaterdag in besloten kring plaatsvinden. Het is mogelijk om de afscheidsdienst via een streaming te volgen. Op de website van het Ledeltheater Oostburg zal hiervoor vanaf vrijdag een link worden geplaatst. John Bolsius Noëlla John Bolsius Ik wil niet rusten. Ik wil niet slapen. Ik wilde leven. Lieve Johnbeste buurman John Bolsius Noëlla Stofferis Noella Stofferis dinsdag 2 juni 2020 ZV Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter en papa van ons spelend lid Jasmine Wij wensen zijn vrouw Justyna, zijn kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging O.B.K. Hoofdplaat Wat hebben we veel gelachenen wat zullen we je missen Bedroefd, maar wetend dat het goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve vriendin, Jos en Angelique Frans en Jolanda Danny en Carolien Saskia en Martin Maud en Ruben Het is meer dan leegte dat je achterlaat... Lieve Justyna en Jasmine, we leven intens met jullie mee en we wensen jullie en de familie en vrienden veel kracht toe in deze droevige tijd. Wilhelminadorp: Jochen en Annemarie Floortje en Thomas 12 - 08 -1963 Sas van Gent 130 - 05 - 2020 Terneuzen Vrouw van: Aswin Polmann Mama van: Chrissy en Jamy van Strien Dochter van: Etiën t en Riet Stofferis-Lammens (Schoon)zus van: Veneranda en Paul Boënne-Stofferis Wilfried en Ingrid Stofferis-van Quekelberghe Saskia Stofferis en Jean-Paul Caessens Westdorpe, 31 mei 2020. 4554 CA Graafjansdijk B 14 De afscheidsbijeenkomst zal vanwege de omstandig heden in besloten kring plaatsvinden, waarna we Noëlla naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden op de R.K.-begraafplaats te Westdorpe. De familie waardeert een schriftelijke condoleance met anekdote of mooie herinnering aan Noëlla. Na een lange strijd heeft onze maat Aswin zijn vrouwtje moeten laten gaan, Wij wensen Aswin, Chrissy, Jamy en de verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. d'n Blauwe Moandag Jos en Angelique Martin en Linda Peter en Annelies Carlo en Sofie Sven en Saskia Michael en Sanne Bram en Valerie Pascal en Farah Robin en Marieke Steven en Peggy Marcel en Esther Jean-Paul en Saskia Opeens was je weg. We gaan je vreselijk missen. Justyna en Jasmine en familie. Heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle buren en oud-buren van de Dijkeputten. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van John Bolsius. Jarenlang 'de rots in de branding' van het Ledeltheater. John we zullen je creativiteit en vriendschap missen. Wij wensen Justyna, kinderen, familie en vrienden veel kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens de vrijwilligers, werknemers en bestuur van het Ledeltheater. Oostburg, 1 juni 2020 Je was een top tante, bedankt voor de mooie herinneringen Liefs van je neven en nichten, Pieter en Lindey Robbin Joris Joëlle en Sebastiaan Julissa en Rasim Elyanne en Armand Valentijn en Laura Amanda en Maxim Stefanie en Ricco Het kwam niet onverwacht, maar even zo goed verdrietig hoorden wij van het overlijden van partner van ons (oud-)lid Aswin Polmann Wij wensen Aswin, Jamy, Chrissy en familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. RT32 Zeeuwsch-Vlaanderen en Jong 40+ RT32 Zeeuwsch-Vlaanderen T 'Voor altijd in ons hart' Wij wensen Aswin, Chrissy, Jamy en de familie veel sterkte toe in de toekomst. Oma Polmann-Vermoet Anneke en Ronny Marvin en Kimberley, Vigo en Liva k Ellis, Dani Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Levenspartner van onze vriend en compagnon Aswin Polmann. Wij wensen Aswin, Chrissy, Jamy en de familie veel sterkte met dit groot verlies. Jens en Antoinet Bart en Marie Kristien Familie Hoogstad Personeel Bottles Next-Door, Hotel Royal, Bottles en Dockside

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45