12 FAMILIEBERICHTEN ïïl~ Beerendina Joziasse-Verheij Dineke Joziasse-Verheij Dineke Klaas van der Meulen Adriaan van Oosten Adri van Oosten Adri van Oosten Cathalina Brouwer-Eikenhout Lien Dineke dinsdag 2 juni 2020 OVERLEDEN Psalm 42 Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, delen wij u mee dat na een langdurig ziek zijn is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Adri 23 februari 1946 Krabbendijke 1 juni 2020 Nieukerckestraat 115 4413 EL Krabbendijke De rouwdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. De dienst wordt gehouden D.V. donderdag 4 juni om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke en is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Uw schriftelijke condoleance stellen wij op prijs. Geen bloemen Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn geliefde zwager, de broer van mijn man en onze oom Adri van Oosten Wij wensen Ella en de kinderen, (achter)kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Janny van Oosten - Prevo P.C. van Oosten - in liefdevolle herinnering Kees van Oosten Kees en Ellen Hoekman - van Oosten Er is niets wat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart Moegestreden is van ons heengegaan onze lieve oom Adri van Oosten Een geweldige oom met het hart op de juiste plaats. Oom Adri heeft voor ons veel betekend. Hij omringde ons gezin met zijn zorg en warme liefde en dat zullen wij nooit vergeten. Wij wensen tante Ella, Mariëlle en Jaap, Arco en Barbara, Mariska en Jos en de (achter)kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Kees en Ellen Hoekman - van Oosten Pasquale en Annelies Julie Lorenzo en Lisanne Giovanni Wij zijn een vriend verloren Wat zullen wij zijn uitgesproken mening, zijn humor maar vooral zijn vriendschap missen. Jan en Marie Moerland Leen (in herinnering) en Margriet van Langevelde Gerard (in herinnering) en Nellie Breker Chris en Corry van Eijkeren en kinderen Met verdriet vernamen wij het bericht van het overlijden van de (schoon)vader van Jaap en Mariëlle, onze vriend Wij hebben mooie herinneringen aan hem. We wensen de familie Gods nabijheid en troost toe. Jo en Stien Nieuwenhuijse Joost en Mariska Maqoke en Maurice en kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Rie Westerweel in de leeftijd van 92 jaar. Judith Jacqueline en Herman Jan Jaap en Annick Chloé Middelburg, 28 mei 2020 De uitvaart zal plaatsvinden in uitvaartcentrum de Getijden in besloten kring. Correspondentieadres: Jacqueline Jilleba Stenen Beer 19,1035 JN Amsterdam Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder weduwe van Jan Brouwer Kats, 2 december 1923 t Colijnsplaat, 28 mei 2020 Adri en Magda Kelly en kinderen Correspondentieadres: Kerkstraat 41, 4485 AL Kats Door de huidige omstandigheden vinden de afscheids- dienst en de begrafenis in besloten kring plaats. We zijn de medewerkers en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Cleijenborch' dankbaar voor de liefdevolle zorg. voor wie ik liefheb wil ik heten Neeltje Maria Min Bedroefd geven wij u kennis dat plotseling, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama en schoonmoeder Vlissingen, 1 mei 1952 Goes, 29 mei 2020 Piet Anne Pascal Peter Esther Correspondentieadres: Groenewoud 51,4381 HD Vlissingen Door de huidige omstandigheden wordt Dineke in kleine kring begraven. Met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve dochter, ons zusje, schoonzusje en tante in de leeftijd van 68 jaar Vlissingen: An Verheij-Koetje Middelburg: Jeanette en Hans Everaars-Verheij Saskia en Jan, Julie en Emma Carin en Peter, Hanna en Thomas Vlissingen: Martien Verheij Kenneth en Erika Veerle en Jan Arent Rosalie en Emiel Wij zijn verbijsterd en bedroefd door het plotselinge overlijden van lieve vrouw van mijn zoon en onze broer Piet. Janny Joziasse-Polderman Marianne en Luuk Giel en Anita Arjen en Jolanda neven en nichten Vlissingen, 29 mei 2020 Verdrietig, maar met een gevoel van grote bewondering en respect, moeten wij afscheid nemen van onze oud-medewerker Klaas werkte sinds 1989 in ons familiebedrijf en was jarenlang het gezicht van Hollestelle Handel. Zijn deskundigheid, loyaliteit en optimisme hebben bijgedragen aan het succes van ons bedrijf en worden nog dagelijks gemist. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Els en hun kinderen, familie en vrienden. We wensen hen veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers van Koninklijke Hollestelle Groep Familie Hollestelle Krabbendijke:Ella van Oosten-Nieuwenhuyzen Oostdijk:Mariëlle en Jaap Nieuwenhuijse-van Oosten Wieske en Kees, Joas Charlotte en Niels Joel Walter Christian Oud-Beijerland:Arco en Barbara van Oosten-van Prooijen Sepp Yerseke:Mariska en Jos Steketee-van Oosten Joah Britt Noortje Fleur PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36