h.jobse FAMILIEBERICHTEN 19 Jakob Peter Cornelis Molenaar O Jan de Visser Jcüuw vcüv CjavtoHWrt Jan Walraven Antheunisse Johanna Theune - Theune Joop van Kouteren Janny van der Maale-Dourlein Simon Andreas van der Meulen Forra de Visser-Westdorp Marie-Louise van Hasenbroek - Gelderland OVERIGE BERICHTEN Voor alle blijken van belangstelling en mede leven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Cornelia Traas-Hollestelle zeggen wij u hartelijk dank. Familie Traas Kapelle, mei 2020 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve en zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. C. Molenaar - Sturm Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Marietje de Jonge - Depondt Wij hadden haar afscheid graag een andere inhoud willen geven en het fijn gevonden u persoonlijk te ontmoeten om herinneringen op te halen. Helaas behoorde dit door de huidige regelgeving niet tot de mogelijkheden. Families Kok, de Jonge en Mol Francien Witte-de Blaeij Marian Witte Axel, mei 2020 In deze moeilijke tijd na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma zijn uw woorden, kaartjes en telefoontjes een bijzondere steun voor ons geweest Hartelijk dank daarvoor. Mieneke Janny en Huub klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, mei 2020 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve zus en tante Tevens gaat onze dank uit naar Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en uitstekende begeleiding. Familie Gelderland en Familie van Hasenbroek Voor het meeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en "overopa" betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan. C. de Visser - de Visser en kinderen :'Het Essenhofmei 2020 Door de coronamaatregelen hebben we op 25 april jl. in kleine kring afscheid moeten nemen van onze man en vader Jacobus (Ko) Witte Toch hebben heel veel mensen met een kaart of een be richtje laten voelen dat ze met ons meeleefden. Dit hebben we erg gewaardeerd. Onze hartelijke dank daarvoor. Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg Ui tvaartverzorging LJncfa van Wingen Verzorgt de gehele uitvaart met Zorg en Respect... in Zeeland www.lindavanwingen.nl Voor meer informatie: OII3-639 108 06-4048 4076 uitvaartverzorging www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl zaterdag 30 mei 2020 PM Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Middelburg: Coby Antheunisse - van der Weijde 'Voor altijd in ons hart' Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Het is een fijne gedachte dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Ria van Kouteren-Thomas kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, mei 2020 Voor de vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder betuigen wij onze oprechte dank. Zij waren ons een grote steun. Matty Tonny Kloetinge, mei 2020 Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa mede namens kinderen en kleinkind S. J. van der Meulen - de Meijer Oostburg, mei 2020 Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling rond het overlijden van: Jan de Visser Kinderen en kleinkinderen Wilhelminadorp COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Betrokken, dienstbaar en professioneel Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 0 overtoom-groen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 51