18 FAMILIEBERICHTEN Klaas van der Meulen Gerda Wagenaar-Hage Jan Lindhout Chris de Neeff Chris de Neeff DANKBETUIGING Jacoba Zoeteweij-Smit Agatha Maria Gijzel-Mieras zaterdag 30 mei 2020 Rode Kruis Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Chris heeft zich 27 jaar als vrijwilliger ingezet bij het Nederlandse Rode Kruis, district Zeeland. Hij bekleedde vele functies waaronder die van voorzitter van de afdeling Tholen Reimerswaal, kaderinstructeur, lid Noodhulpteam en teamleider Bevolkingszorg. Chris was een man die met veel bevlogenheid zijn taken uitvoerde. Daarbij liet hij de nodige professionaliteit zien bij de interventies, oefeningen en scholingen. Als voorzitter van zijn afdeling stond hij voor het wel en wee van de vrijwilligers. Wij zullen hem blijven herinneren als loyaal, betrokken en bevlogen. Wij wensen Joke en kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Ook gaan onze gedachten uit naar de vrijwilligers van de afdeling Tholen Reimerswaal. Namens het bestuur van het district Zeeland bestuur afdeling Schouwen Duiveland bestuur afdeling Kapelle bestuur afdeling Noord West Beveland bestuur afdeling Walcheren bestuur afdeling Zeeuws Vlaanderen Wim Oving Cor Bos Voorzitter district Zeeland Manager district Zeeland Kom tot Mij, allen die vermoeid en belast zijn en Ik zal u rust geven. Mattheus 11:28 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat mijn lieve, zorgzame man en onze lieve, zorgzame vader is overleden. Allen die hem gekend hebben, zullen begrijpen hoeveel we hem zullen missen. Leeuwarden, 11 april 1961 f Wilhelminadorp, 28 mei 2020 GD 34 jaar getrouwd Els van der Meulen-Staal Marit Nadie Willemijn en Cyprian Ewout en Nele Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van het revalidatiecentrum Revant en Iriz thuiszorg voor de liefdevolle verzorging en naar allen die veel voor hem betekend hebben. Correspondentieadres: I.G.J. van der Boschstraat 43, 4475 AL Wilhelminadorp Er is thuis gelegenheid tot condoleren, na telefonisch overleg. Door de huidige omstandigheden vinden de dankdienst en de begrafenis in besloten kring plaats. Geen bloemen. I've loved, I've laughed, and cried I've had myfill, my share of losing And now, as tears subside I find it all so a musing To think I did all that And may I say, not in a shy way "I did it my way In de stilte zal zijn gemis zijn. Wij dragen Joke, Kirsten, Cynthia en verdere familie een warm hart toe met dit verlies. Een collega en vriend die zich met hart en ziel heeft ingezet voor het Rode Kruis. 4-4-1956 - 24-5-2020 f Het bestuur en alle vrijwilligers van NRK afd. Tholen-Reimerswaal Wij willen een ieder bedanken voor de blijken van medeleven in de vorm van kaarten en telefoontjes na het overlijden van Familie Wagenaar Familie Hage Goes, mei 2020 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma betuigen wij u onze oprechte dank. Uw medeleven hebben wij zeer op prijs gesteld. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, mei 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor de lieve en troostende woorden en prachtige kaarten die wij hebben ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn allerliefste man en onze lieve, zorgzame papa en opa Het heeft ons veel steun en troost gegeven. Leny Lindhout-de Regt kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2020 Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma heeft ons heel goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Anton Gijzel Peter en Sandra Eva, Lisa Kamperland, mei 2020 Ontroerd en getroffen zijn wij door de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve Benjamin.. Ook het medeleven na de geboorte van onze Julia heeft ons erg goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Martin en Lydia Walhout Rachel, Judith, Joas, Esther, Julia Opa en Oma Joziasse Oma Walhout Jan en Nella Walhout Arnemuiden, mei 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 50